zgłoś błąd lub sugestię

Przetestuj naturalny preparat na odchudzanie, oparty na algach morskich - Alginat CM3!

30 komentarzy
Redakcja, czwartek, 5 listopada 2015

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do testów produktu Alginat CM3!

10. testerów otrzyma po dwa opakowania produktu po 50 kapsułek w każdym.

Alginat CM3 to naturalny sposób na nadwagę - odchudzanie bez głodowania dzięki algom morskim!

Nie musisz już sobie niczego odmawiać.

Alginat CM3 pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, dzięki temu, że będziesz jeść mniej.

Bez wysiłku i bez głodowania.

Wyrób medyczny Alginat CM3 powoduje uczucie sytości i najedzenia.Pierwszy taki produkt na rynku odpowiedni do stosowania dla wegan, wegetarian

oraz osób z cukrzycą i nietolerancją glutenu (celiakia).

Działanie Alginat CM3 zostało naukowo udowodnione.

Badania kliniczne dowodzą, że przy regularnym stosowaniu Alginat CM3:

* Nie czujesz głodu nawet do 6 godzin

* Jesz mniej nawet o 158 kcal dziennie

* Proces odchudzania jest o wiele łatwiejszy i nie powoduje efektu jojo

- osoby badane znacznie częściej utrzymywały zdrowe nawyki na długo po zakończeniu odchudzania.

Kapsułka Alginat CM3 zawiera substancję czynną liofilizowany, skoncentrowany alginian sodu, uzyskany z ekstraktu brunatnic, z dodatkiem chlorku wapnia i chlorku glinu. Powłoka kapsułki zawiera hydroksypropylometylocelulozę. Substancją barwiącą jest dwutlenek tytanu. Alginat CM3 wyprodukowany jest z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera jodu, alergenów, cukru ani kalorii, może być stosowany przez osoby cierpiące na nietolerancję glutenu i laktozy.Przyjmuj kapsułki Alginat CM3 na 30 minut przed posiłkiem, popijając co najmniej jedną szklanką płynu (najlepiej wodą). Kapsułki Alginat CM3 pęcznieją w żołądku tworząc miękką, galaretowatą masę, która wykazuje długotrwałą stabilność w kwaśnym środowisku żołądka. W tym czasie substancja zawarta w Alginat CM3 rozmieszcza się swobodnie we wnętrzu żołądka i w styczności z jego ścianą nieustannie pobudza receptory odpowiedzialne za uczucie sytości. Dzięki temu receptory bez przerwy wysyłają informacje osobie pragnącej wyszczupleć: Jestem już najedzony!

Nie należy stosować w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników zawartych w produkcie Alginat CM3. W przypadku już istniejących schorzeń żołądkowo-jelitowych (stany zapalne, niedrożność, zwężenie przewodu pokarmowego) dla zachowania środków ostrożności należy całkowicie zrezygnować ze stosowania Alginatu CM3. Jeżeli jesteś po zabiegach zmniejszenia objętości żołądka (np. balon żołądkowy) dodatkowe stosowanie Alginatu CM3 jest przeciwwskazane. Jeżeli niedawno przeszedłeś operację układu trawiennego dla pewności skonsultuj z lekarzem możliwość stosowania produktów z zawartością substancji balastowych. Nie zaleca się stosowania podczas ciąży i w okresie karmienia piersią. 

Więcej o produkcie na www.cm3.com.pl 

Link do Facebooka: www.facebook.com.pl/AlginatCM3

Ulotka produktu: http://bangla.babyonline.pl/doc/regulamin_cutishelp5_2013-03-24.pdf


W jaki sposób się zgłosić:

 1. Zarejestruj się w serwisie bangla.pl (jeśli jeszcze nie masz konta). Zakładanie więcej niż jednego konta w serwisie, w celu wysłania wielokrotnych zgłoszeń, będzie skutkowało zablokowaniem kont i pominięciem wszystkich zgłoszeń.

 2. Wyślij zgłoszenie mailem (szczegóły poniżej)

 3. Wykaż się aktywnością w serwisie bangla.pl – napisz minimum 3 opinie o produktach. Aktywność w serwisie, umiejętność pisania pomocnych i rzeczowych opinii oraz umiejętność robienia dobrych i ciekawych zdjęć będzie głównym kryterium wyboru testerek. Kryterium dodatkowym będzie chęć dodania informacji o testach i ich wyniku na blogu.

Prawidłowe zgłoszenie mailowe musi zawierać:

W temacie/tytule maila:

* Alginat + Twój nick w serwisie Bangla.pl

W treści maila:

 • imię, nazwisko, adres dostawy, numer tel. kontaktowego. Na jeden adres wysyłki może przypadać tylko jedno zgłoszenie.
 •  
 • jeżeli prowadzisz bloga i opublikujesz na nim informacje o wygranej, podaj adres bloga.
 •  
 • potwierdzenie zaakceptowania Regulaminu Akcji: "Przeczytałam/łem i akceptuję regulamin akcji", podpis: imię i nazwisko.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko od osób zarejestrowanych w serwisie. Jeśli nie masz konta zarejestruj się teraz.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: alginat@bangla.pl

Na zgłoszenia czekamy do 19 listopada (włącznie)
Zgłoszenia niekompletne lub nieprawidłowe nie będą rozpatrywane.

Do 26 listopada 2015 r. wytypujemy 10 osób do testowania produktów. Osoby wytypowane do testowania zostaną powiadomione mailowo. Produkty zostaną wysłane w ciągu 7 dni od momentu opublikowania listy wytypowanych osób.

Każda osoba, która zostanie wybrana jako testerka, zobowiązuje się do wystawienia opinii i zrobienia zdjęć oraz zamieszczenia ich w serwisie bangla.pl.

Osoby prowadzące swoje blogi zobowiązane są do opublikowania w pierwszej kolejności opinii i zdjęć w serwisie bangla.pl. Osoby publikujące informacje o testowaniu na swoim blogu (lub innych miejscach w internecie) zobowiązane są do podania informacji, że produkty do testów otrzymały od serwisu bangla.pl (wraz z aktywnym linkiem do strony www.bangla.pl). Wpisy na blogu i w serwisie bangla.pl muszą mieć różną treść (nie może to być kopia tego samego tekstu). Materiały z testów (opinie i zdjęcia) należy dodać do produktu:

http://bangla.babyonline.pl/opinie/p49784/easyway-gmbh-cm3-alginat-kapsulki

Opinie i zdjęcia należy dodać najpóźniej do 14 stycznia 2016 roku.

Zarówno starzy i jak i nowo zarejestrowani użytkownicy mają równe szanse. Nawet jeśli zarejestrowałaś się teraz, masz czas na pokazanie umiejętności pisania ciekawych opinii i robienia ładnych zdjęć produktowych. Zgłoszenia od osób, które nie napisały żadnych opinii i nie dodały żadnych zdjęć, nie będą rozpatrywane.

Produkty do testów zapewnia firma Havac Sp. z o.o. ul. Strzegomska 23, 04-840 Warszawa, Polska, która również zajmie się dostarczeniem przesyłek.

Havac Sp. z o.o. oferuje rozwiązania z obszaru Odnawialnych Źródeł Energii, jak i rozwiązania wspierające zachowanie zdrowia. Konsekwentnie dąży do tego, aby minimalizować negatywny wpływ działalności człowieka na środowisko, jednocześnie dostarczając produkty, które wspomagają proces odnowy organizmu w trudnym i szybkim tempie współczesnego życia. Produkty oferowane przez Havac Sp. z o.o. to m.in.:

 • Alginat CM3 - naturalny sposób na nadwagę. Wyrób medyczny, który powoduje uczucie sytości i najedzenia. Stosowany jest w dolegliwościach związanych z otyłością. Od wielu lat z powodzeniem odchudził miliony użytkowników w Europie. Pierwszy taki produkt na rynku, odpowiedni do stosowania dla wegan, wegetarian oraz osób z cukrzycą i nietolerancją glutenu. (www.cm3.com.pl) 
 •  
   
 • Dr Bocian - zestawy suplementów dla osób, które chcą dobrze przygotować swoje organizmy do ciąży i zapłodnienia. (www.drbocian.pl)
Napisz komentarz
Napisz komentarz jako gość lub zaloguj się. Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się teraz.
Użytkownik test2
Gość
Smile Big-Grin Confused Cool Angry Dizzy Heart Sad Smug Tongue Winking Crying Crying2 Don't-tell-Anyone Girl Goodbye Hug Drooling Laughing Ligthbulb Loser Music Nerd Love Not-Talking Party Sacred Scared Sick Sick2 Silly Sleeping Sleepy Smoking Straight-Face Thinking Whew Yawn Więcej
Imię lub nick:
Tak będzie podpisany Twój komentarz.
Jeżeli nic nie wpiszesz komentarz będzie podpisany jako "gość".
chcę otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach
chcę otrzymywać newsletter z informacjami o ciekawych opiniach, artykułach, produktach i zdjęciach
dodano: 17-12-2015, 13:40
Jestem w trakcie testowania.Jak na razie 2 kg mniej. Chyba całkiem niezły wynik Cool zważywszy, że nie katuję się treningami ani nie mam specjalnej dietySmile Napiszę więcej jak już zakończę testy
dodano: 16-12-2015, 7:01
Przetestowałem i stwierdzam,że preparat z alg skutecznie hamuje łaknienie.W trakcie testu nie stwierdziłem u siebie negatywnych skutków układu pokarmowego typu zaparcia,bóle czy wzdęcia.W ciągu prawie trzech tygodni obniżyłem wagę o trzy kilogramy i uważam to za sukces.Ważne,że nie odbyło się to w sposób gwałtowny i szybki,bo dla organizmu jest to wysoce nieodpowiednie.To dobry środek.
dodano: 2-12-2015, 8:35
Przykro mi, ale testy są już zakończone Sad Zapraszamy do naszej nowej akcji - do konkursu AGD: http://bangla.babyonline.pl/konkursy/t106/oceniaj-produkty-agd-wygraj-nowy-sprzet-do-kuchni-domu-lub-pielegnacji
dodano: 2-12-2015, 0:09
Big-Grin Laughing
Użytkownik ~Monika
~Monika
dodano: 1-12-2015, 21:33
Chętnie z korzystała bym z waszego produktu i straciła trochę kilogramów Smile
Użytkownik ~Alginat_CM3
~Alginat_CM3
dodano: 27-11-2015, 21:30
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i gratulujemy osobom, które zakwalifikowały się do testów. Spieszymy donieść, że wszystkie przesyłki zostały już wysłane więc niebawem będziecie mogli rozpocząć testowanie. Szczególnie teraz kiedy zbliża się czas świątecznego biesiadowania, będziecie mogli sprawdzić, czy dzięki zjadacie faktycznie mniej :-) Wierzymy w to bardzo mocno. Jesteśmy bardzo ciekawi waszych opinii i mamy nadzieję, że Alginat CM3 przypadnie Wam do gustu :-) Zapraszamy również na naszego facebooka: facebook.com/alginatcm3
dodano: 27-11-2015, 13:13
@tuptuszka gratulujemy !! Smile
dodano: 27-11-2015, 12:29
Zakwalifikowałam się Big-Grin Cool
dodano: 26-11-2015, 13:53
UWAGA UWAGA !! Zbieranie zgłoszeń skończone, typowanie zwycięzców również! Publikujemy listę szczęśliwców, którzy zakwalifikowali się do testowania produktów: @ewelka1001, @jaga1888, @anitkaaaaa, @kornat, @tuptuszka, @zanetar987, @angel1562, @pilusia23, @emtuska, @car00lina. Zwycięzcom gratulujemy !! Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kolejnej akcji na bangla.pl - konkursu, w którym do wygrania produkty AGD: http://bangla.babyonline.pl/konkursy/t106/oceniaj-produkty-agd-wygraj-nowy-sprzet-do-kuchni-domu-lub-pielegnacji
dodano: 22-11-2015, 18:48
Szkoda że dopiero teraz natknęłam sie na tą stronę :)Uwielbiam testować nowe produkty i dzielić się opinią z innymi Smile Heart Ligthbulb Fajnie że tu trafiłam.. Szukając produktów na odchudzanie przekierowano mnie do konkursu !! BIORĘ UDZIAŁ !! Big-Grin Big-Grin Może jak dostanę to cudo do testowania, zrzucę trochę zbędnego ciałka Whew
dodano: 19-11-2015, 14:13
Oby się udało Smile
dodano: 19-11-2015, 10:56
Przypominamy, że dzisiaj ostatni dzień zbierania zgłoszeń - ślijcie maile, dodawajcie opinie, komentarze, posty na forum. Działajcie !! Smile
dodano: 19-11-2015, 10:04
Mi tez by sie przydal taki produkt ! Love
dodano: 17-11-2015, 16:25
To coś akurat dla mnie mimo, że moje podejście do tego typu produktu jest dosyć sceptyczne. Kupiłam kiedyś tego typu drogie tabletki i nie schudłam nawet 0,5kg Crying
Może tym razem się uda-tym bardziej, że jestem w trakcie walki z kilogramami Big-Grin
dodano: 11-11-2015, 12:21
OOOOoooooooo ja też chcę spróbować, potrzebuje zrzucić jakies 10 kg i bez wspomagania Winking chyba się nie obejdzie
dodano: 10-11-2015, 22:34
Powodzenia Smile
dodano: 9-11-2015, 21:51
Powodzenia!
dodano: 9-11-2015, 14:59
Przypominam wszystkim zgłaszającym się, ze o wyborze osób do testowania zdecyduje aktywność w serwisie! Dodawajcie opinie, promocje, posty na forum, komentujcie zdjęcia i opinie innych. Działajcie!! Powodzenia Smile
dodano: 9-11-2015, 8:42
O tak coś dla mnie
Użytkownik ~Weronika
~Weronika
dodano: 8-11-2015, 13:26
To coś dla mnie ważę 100 kilo nie mogę schudnąć a nie stać mnie na dietetyka
dodano: 7-11-2015, 9:45
potrzebuje tego poniewaz przytyłam dużo kg w ciazy Crying2
Użytkownik ~Natalia
~Natalia
dodano: 6-11-2015, 22:31
W ciazy przytyłam prawie 40 kg wiec moja waga to odczuła niestety chciała bym schudnąć ćwiczyłam ale nie mam silnej woli... zostało mi jeszcze 20 kg do wagi przed ciążą proszę o pomoc bedę wdzięczna jeśli będę mogła przetestować Alginat CM3! Z góry dziękuję Cool
dodano: 6-11-2015, 16:40
Podczas ciąży przytyłam 30 kg moje drogie panie , jestem załamana bo minął rok od narodzin mojej ślicznej córki a mi zostało jeszcze do zrzucenia 25 kg ;( jestem załamana , żadna dieta nie działa , ćwiczę dużo , ale po wysiłku mam jeszcze większą ochotę na jedzenie . chciałabym przetestować produktu Alginat CM3 . Może on by mi w końcu pomógł . Smile
dodano: 6-11-2015, 15:27
możne to za skutkuje bo próbowałam już wszystkiego
dodano: 6-11-2015, 13:07
@agaguss wysłałam do Pani wiadomość z informacją dlaczego opinia nie pojawiła się w portalu. Liczę na Pani zrozumienie i życzę powodzenia w testach! Smile
dodano: 6-11-2015, 12:36
Heart potrzebujemy po Ciąży zmagamy sie z kg
Użytkownik ~ALICJA
~ALICJA
dodano: 6-11-2015, 8:54
Crying2 proszę muszę schudnąć
dodano: 6-11-2015, 7:16
Zdecydowanie dla mnie Love
Chcę!Smile
dodano: 5-11-2015, 22:05
I dla mnie Smile
Niestety moje ani moje opinie, ani produkty nie ukazują się na stronie Crying2
dodano: 5-11-2015, 16:33
Coś dla mnie Big-Grin