zgłoś błąd lub sugestię
Dodaj swoją opinię
Recenzowany sklep: Diverse, Sieć sklepów odzieżowych
1.51
średnia ocena
35
opinii
+ NAPISZ
2
zdjęć
+ DODAJ
Recenzja
Treść recenzji:
Zalety:
Wady:
Napisz zalety i wady sklepu, każdą w oddzielnej linii. Zacznij od najistotniejszych. Napisz je w tych polach, nawet jeśli wcześniej pisałeś/aś o nich w treści opinii.
Jednym zdaniem:
Rzeczowe podsumowanie, ten tekst będzie tytułem opinii. Maksymalnie 80 znaków.
Ocena
Oceń sklep przyznając mu odpowiednią liczbę gwiazdek.
1 gwiazdka to ocena najniższa, a 5 gwiazdek to ocena najwyższa.
Dodatkowe informacje
Wpis na Twoim blogu:
Link do wpisu na Twoim blogu, gdzie czytelnicy będą mogli znaleźć więcej informacji o sklepie.
Link pojawi się pod opinią tylko jeśli będzie miała ona minimum 500 znaków.
Twoje dane
Podpisz się imieniem lub nickiem, żeby recenzja nie była anonimowa. Podaj prawidłowy adres e-mail, którego używasz.
Imię lub nick:
Ta nazwa pojawi się przy Twojej opinii.
Jeżeli nic nie wpiszesz, opinia będzie podpisana jako "gość".
Adres e-mail:
Twój e-mail nie będzie widoczny nigdzie na stronie.
Jak napisać dobrą opinię?

Opinia, którą napiszesz, powinna być Twoją własną opinią, wyrobioną na podstawie dokonywania zakupów w danym sklepie. W polu "treść opinii" napisz, jakie odniosłeś/aś wrażenia odwiedzając sklep, czy przypadły Ci do gusty ceny, towary, jakość i panująca w sklepie atmosfera, co skłoniło Cię do zakupu właśnie w tym miejscu oraz czy sklep spełnił pokładane w nim oczekiwania. Pisz opinie dotyczące konkretnego sklepu, którego nazwa jest podana w formularzu.

Zalety i wady

Wypisz w punktach zalety i wady sklepu, zaczynając od najbardziej istotnych.

Jednym zdaniem

... to tak naprawdę tytuł Twojej opinii, ale umieściliśmy go pod treścią, po to aby był on swoistym podsumowaniem napisanej przez Ciebie opinii. Tak jak wskazuje jego nazwa, zawrzyj esencję swojej opinii w tym jednym zdaniu.

Ocena

Oceń sklep poprzez przyznanie mu odpowiedniej liczby "gwiazdek". Najniższa ocena to 1, najwyższa to 5 gwiazdek. Możesz też przyznawać oceny częściowe, np. 3,5. Pamiętaj, że nawet jeśli sklep ma jakąś wadę, lub wady nie oznacza to automatycznie, że należy mu dać najniższą ocenę. Postaraj się dać sprawiedliwą ocenę, biorąc pod uwagę wszystkie zalety i wady sklepu.

Wpis na Twoim blogu

Jeżeli prowadzisz bloga i również na nim znajduje się opinia na temat tego sklepu, możesz tutaj umieścić linka do tego wpisu. To musi być link do konkretnego wpisu, gdzie jest mowa o tym sklepie, a nie ogólny link do bloga. Link do wpisu na blogu pojawi się pod opinią, tylko jeśli będzie miała ona minimum 500 znaków. Linki do wpisów na blogach umieszczane są tylko w opiniach pisanych przez zalogowanych użytkowników.

Pamiętaj, że opinię będą czytać i oceniać inni użytkownicy - postaraj się aby była ona dla nich pomocna podczas decyzji zakupowych.