zgłoś błąd lub sugestię

Muszynianka, woda niskonasycona CO2 (Muszynianka)

4.53
średnia ocena na podstawie 35 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Woda mineralna MUSZYNIANKA popularność zawdzięcza swojemu charakterystycznemu smakowi oraz składnikom. "Muszynianka" charakteryzuje się dużą zawartością najcenniejszych biopierwiastków jakie mogą posiadać wody mineralne - magnezem i wapniem. Posiada też dużą ilość wodorowęglanów, które regulują procesy trawienne. Dlatego woda mineralna MUSZYNIAKA jest niezwykle cenną wodą profilaktyczno zdrowotną. Pita regularnie służy zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Duża ilość magnezu zawarta w wodzie mineralnej usprawnia przede wszystkim czynności układu odpornościowego oraz nerwowo-mięśniowego. Ten cenny minerał bierze udział w ponad 300 procesach biochemicznych. Pozwala zmniejszyć ryzyko zachorowań na choroby nowotworowe i układu krążenia (miażdżycę, nadciśnienie tętnicze) oraz zminimalizować zaburzenia snu, napięcia nerwowe i stresy. Ilość magnezu zawarta w półtoralitrowej butelce "Muszynianka" pokrywa dzienne zapotrzebowanie na ten pierwiastek, przeciwdziała zatruciom związkami ołowiu, fluoru, rtęci oraz neutralizuje skutki zanieczyszczeń przemysłowych. Wapń zapobiega osteoporozie, zbytniej krzepliwości krwi oraz zabezpiecza przed nadmierną przepuszczalnością ścian naczyń krwionośnych w stanach uczuleniowych.
Muszyna to piękna miejscowość, malowniczo położona w dolinie rzeki Poprad. Działalność uzdrowiskową rozpoczęto tam w 1930 roku, dwa lata później wykonano odwierty dwóch pierwszych źródeł mineralnych. W uzdrowisku tym leczy się choroby układu oddechowego i układu pokarmowego. Dla Spółdzielni priorytetem jest dbałość o zachowanie najwyższej jakości wody. Służy temu system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001: 2001 oraz system HACCP. Codziennie woda badana jest w laboratorium przedsiębiorstwa oraz systematycznie poddawana kontroli w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W roku 2005 uruchomiono nowoczesną linię rozlewniczą niemieckiej firmy "KRONES", a w lipcu 2007, firma zmieniła nazwę na Spółdzielnię Pracy "Muszynianka".

 Filtruj: 
Bardzo dobra
dodano: 29-07-2016, 9:48
Bardzo smaczna woda!
Wszystkich składników mineralnych ma tyle, ile być powinno w dobrej wodzie, a to się przekłada na smak.
Zalety:
Smaczna
Lekko gazowana
Wady:
Cena
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
uwielbiam tę wodę .
dodano: 19-01-2016, 19:42
Piję tą wodę od wielu lat i bardzo mi smakuję.Ma bardzo smaczny gaz który nie wylatuje nosem jak to jest w przypadku innych wód.Skradła moje serce.
Zalety:
zawiera magnez i wapń , jest bardzo smaczna , nie jest nadmuchana gazem
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Dobra cena i fajna jakość! Lubię to!
dodano: 5-12-2015, 23:47
Bardzo lubię tą wodę. Jej smak różni się od większości wód mineralnych, ponadto ma wysoką ilość składników mineralnych, dzięki czemu doładowuje organizm makroelementami. Pomaga mi walczyć z uporczywą zgagą!
Zalety:
- oryginalny smak,
- duża ilość makroskładników,
- zwalcza nadkwasotę,
- przystępna cena.
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Moja ulubiona woda!
dodano: 17-11-2015, 16:33
Moja ulubiona woda! Znam kilka osób, które ogólnie nie piją wody bo im nie smakuje, ale Muszyniankę kupują dla smaku. Nie wiem, o co chodzi, ale naprawdę ma w sobie coś niezwykłego, co sprawia że mogę pić ją dosłownie litrami ;p
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~klaudynka87
Jest dobrze, ale może być lepiej.
dodano: 28-10-2015, 14:12
bardzo fajna woda, zarowno jesli chodzi o smak jak i skład. jednakże częściej zdarza mi sie pic piwniczanke. chodzi o odpowiednie proporcje mineralow zawartych w wodzie, proszę sobie zerknac na strone www.piwniczanka.com.pl/#sklad_wody glownie mam na myśli wapń i magnez
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Żywność TOP 5
Guseppe, pizza, różne smaki
114 opinii, 32 zdjęcia
California Rose
17 opinii, 3 zdjęcia
Ekstra Pomorski dla rodziny
3 opinie, 3 zdjęcia
Żywiec Zdrój Cytrynowy, Jabłkowy, Pomarańczowy, Truskawkowy
40 opinii, 19 zdjęć
Paluchy Beskidzkie Serowo-Solone
3 opinie, 10 zdjęć
Ostatnie opinie