zgłoś błąd lub sugestię

Dzień dobry TVN (TVN)

3.08
średnia ocena na podstawie 134 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
TVN
Informacje o produkcie

W minionym sezonie Dzień Dobry TVN postawiło sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Konkurencja nie dała rady porannemu show TVN. Wyniki oglądalności z końca czerwca udowodniły, że Polacy najchętniej wybierają o poranku TVN! Ten stan trzeba utrzymać! DDTVN wraca już we wrześniu.

Prowadzący: Jolanta Pieńkowska i Wojciech Jagielski; Dorota Wellman i Marcin Prokop;
Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk; Magda Mołek i Andrzej Sołtysik.

Twórcy nie mogą zawieźć swoich fanów. Na nowy sezon przygotowali więc wiele interesujących pomysłów. Ich punktem wspólnym będzie zachęcenie widzów do włączenie się w tworzenie programu. Już w wakacje namawiamy Polaków do udziału w konkursie „Polska nakręcona” – jego finał jesienią. Ale będzie tego znacznie więcej. Szczegóły już we wrześniu.
Oczywiście redakcja nie ma zamiaru rezygnować z ulubionych tematów swoich wiernych widzów – rodzicielstwo, kulinaria, moda, zdrowie i gwiazdy, a w weekendy jeszcze więcej gwiazd, podróży po Polsce, kuchni z najpopularniejszymi postaciami show biznesu i wizyt zagranicznych celebrytów.
W niezmiennym składzie Dzień Dobry TVN wraca po wakacjach w rytmie swojego wakacyjnego hitu „Spójrzże na mnie, ejże!”, który podbił Internet i nadmorskie plaże.

 

 Filtruj: 
Użytkownik ~Joanna Myśliwiec
coraz gorzej
dodano: 2-06-2017, 12:40
Niestety program mnie zawiódł. Kojarzył mi się z miło rozpoczętym dniem. Po długiej przerwie z niecierpliwością zaczęłam oglądać program i kolejny już raz musiałam zmienić kanał. Nawet moja ulubiona para Wellman - Prokop mnie zawiodła. Dziennikarz powinien być rzetelny. Jego prywatne poglądy polityczne mnie nie interesują. Przegląd prasy powinien być przedstawiony w sposób obiektywny. Za dużo podtekstów, plucia jadem. Niestety TVN jak i TVP są tendencyjne. Program dla ludzi niemyślących,
Zalety:
już brak
Wady:
tendencyjny,
mało obiektywny
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Widz
Cały program do przeanalizowania i dokonania zmian żeby nie tracić oglądających
dodano: 29-03-2017, 9:43
Dzień Dobry TVN popsuł się. Nie ma nic konkretnych informacji. Prowadzący do wymiany oprócz Doroty Welman i Marcina Prokopa
Zalety:
Brak
Wady:
Brak konkretów. Nieciekawi prowadzący
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~jojo
p. Jastrzebska
dodano: 7-09-2016, 9:37
Kto ubiera czy doradza panią Jastrzębską? Tragiczne suknie, wygląda w nich jak wielka bania. Koszmar. Za każdym razem, gdzie się pojawia ma te ogromnie, powiększające ją suknie. Nie dość, że jest trochę duża, to jeszcze w tych sukniach wygląda jak bomba...
Zalety:
Wady:
!
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~katapulta
Prowadzacy do wymiany, reszta super :)
dodano: 13-08-2016, 21:22
DDTVN moja ulubiona telewizja śniadaniowa. Lubię ogladac np. Rozmowy ze znanymi osobami, aktorami, zagranicznymi gwiazdami. Zwykle tematy są ciekawe, a studio bardzo ładnie udekorowane i urządzone. Denerwują mnie niestety prowadzący, to jedyna rzecz która należałoby zmienić. Do reszty nie mam zastrzeżeń.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~gość
Program merytorycznie bogaty ale wymaga zmiany niektórych prowadzących
dodano: 17-06-2016, 8:47
Program bardzo dobrze poukładany , merytorycznie bardzo dobrze , tematyka różnorodna i urozmaicona , wybór zapraszanych gości trafny . Wszystko jednak zależy od prowadzących , Ci , którzy nie budzą sympatii , prowadzą to sztucznie , przerywają gościom i co najważniejsze- nie współpracują ze sobą skazuje każdy temat na niepowodzenie i trzeba przełączyć na inny kanał , bo nie da się tego słuchać ...Naprawdę to jest najważniejsze kto prowadzi program. Najlepsi , bezkonkurencyjni są Pani Dorota Wellman i Pan Marcin Prokop . To są profesjonaliści , oni nawet jak nic nie mówią zachęcają widzów , to są TE twarze!!!Mądrzy , doświadczeni,właściwe pytania i współpraca - gdy są na ich miejscu inni , nie zawsze da się oglądać i słuchać bo bije sztucznością ( Pan Meller i Anna K . powinni znaleźć inny program ).
Zalety:
Tematyka, wybór gości , ramy programu
Wady:
Niektórzy prowadzący - bez ikry i doświadczenia - nadają się tylko do zdjęcia ...Pani Anna K i Marcin Meller- trudno się ich ogląda...
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
filmy, programy tv TOP 5
Na zdrowie
1 opinia, brak zdjęć
Dzień dobry TVN
134 opinie, brak zdjęć
Kuchenne Rewolucje
71 opinii, brak zdjęć
Ugotowani
35 opinii, brak zdjęć
Rozmowy w Toku
56 opinii, 5 zdjęć
Ostatnie opinie
 • Proszę was ludzie, to jest tak niski poziom, wręcz twierdze rozrywka dla niewolników i to dosłownie! Nawet ja uczący się w ... »
  gość
  dodano: 30.06.2017
 • Niestety program mnie zawiódł. Kojarzył mi się z miło rozpoczętym dniem. Po długiej przerwie z niecierpliwością ... »
  gość
  dodano: 02.06.2017
 • Oglądałam kiedyś. Żenada. Jak ta Horodyńska śmie krytykować kogokolwiek jeżeli jej ubrania wyglądają jak z wiejskiej ... »
  gość
  dodano: 12.04.2017
 • Dzień Dobry TVN popsuł się. Nie ma nic konkretnych informacji. Prowadzący do wymiany oprócz Doroty Welman i Marcina Prokopa »
  gość
  dodano: 29.03.2017
 • Pan Michał Kempa bardzo obniża wartość programu. Brak jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego, tylko głupie komentarze, ... »
  gość
  dodano: 19.03.2017