zgłoś błąd lub sugestię

Ice Cream Shoppe, Magiczna Lodziarnia (Play Doh)

3.50
średnia ocena na podstawie 12 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Zestaw Magiczna Lodziarnia to pełna kolorów zabawa w wytwórnię lodów. Z kolorowej ciastoliny dzieci mogą tworzyć piękne lodowe kompozycje: tradycyjne lody w waflach, pyszne desery a nawet torty lodowe. W zestawie znajduje się 3-funcyjny automat do lodów (lody, polewa, posypka), pucharki do deserów, wafelki, łyżeczki oraz 4 tuby ciastoliny.

Z PLAY-DOH wyobraźnia nabiera kształtów!

 Filtruj: 
Polecamy.
dodano: 27-12-2016, 21:46
Zabawka zapewniła synkowi mnóstwo radości i zabawy. Jest wykonana bardzo solidnie. Nie mógł tylko sam wyciskać praski, bo ciężko chodzi. Ciastolina nie uczuliła synka ani nie podrażniła.
Zalety:
walory edukacyjne
Wady:
cena
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Zabawka warta swej ceny.Zabawa bez końca!
dodano: 13-12-2016, 21:59
Kupiłam tą zabawkę swojemu synkowi na urodziny, gdy kończył 6 lat. Do zestawu dołączone były 4 tubki ciastoliny w różnych kolorach, różne pomocne akcesoria, talerzyki, łyżeczki, a na podstawce od lodziarki są wtłoczone róże wzory typu lizak, ciasteczko, cukierki, misie i różne inne fajne wzorki. Całość zapakowana w kolorowy karton. Z tego co pamiętam to 6 lat temu za lodziarkę zapłaciłam ok 80 zł. No i muszę przyznać, że dla dziecka jest to fantastyczna zabawa. Mało tego, że dziecko może przeciskać ciastolinę i robić lody, posypki i dekoracje, to może lepić także różne inne rzeczy, zwierzątka, bałwanki itp, co pobudza wyobraźnię dziecka, a także ćwiczy rączki i paluszki. Dość ciężko przeciska się ciastolinę, ale zawsze można dziecku pomóc. Ciastolina nie uczuliła ani nic z tych rzeczy. Zabawka jest bardzo solidnie wykonana. Syn zabierał ją nawet do piachu i nic się nie działo. Trzeba pamiętać, aby szczelnie zamykać ciastolinę, bo jak zaschnie to już jej nic nie pomoże. Wielkim plusem jest to, że jak ciastolina dostanie się w dywan, ubranie czy włosy to wystarczy zaczekać aż zaschnie i ją wykruszyć, a plamkę zaprać i nic nie widać. Córka ma teraz inny zestaw i kolejny czeka na dostarczenie pod choinę. Dziecko bardzo często sięga i jest to zabawa która się nie nudzi
Zalety:
1. Super zabawa!
2. Pobudza kreatywność i wyobraźnie dziecka
3. Ćwiczy rączki dziecka
4. Bardzo solidna
5. Ciastolina po dostaniu się w dywan czy we włosy zasycha na kamień i można ją bez problemu wykruszyć
Wady:
1. Dość droga zabawka ale warta swej ceny
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~jo
uczuliła dziecko niebędące alergikiem
dodano: 10-07-2016, 16:10
Nie kupujcie play-doh! uczula! Moje dziecko nie jest aleergikiem, nie ma alergii pokarmowej, wziewnej etc. A to dziadostwo ją tak uczuliło, walczyliśmy z kropkami na całym ciele przez tydzień.
Zalety:
Wady:
uczula
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~jo
uczuliła dziecko niebędące alergikiem
dodano: 10-07-2016, 16:10
Nie kupujcie play-doh! uczula! Moje dziecko nie jest alergikiem, nie ma alergii pokarmowej, wziewnej etc. A to dziadostwo ją tak uczuliło, walczyliśmy z kropkami na całym ciele przez tydzień.
Zalety:
Wady:
uczula
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Dzieci lubią się nią bawić
dodano: 27-02-2013, 19:23
Kupiłam siostrzenicy. Bardzo lubi się nią bawić. Przyznać trzeba, że idealne dla dzieci około 5 roku życia. Ciastoliny mogłoby być trochę więcej, za zestaw płaciłam około 100 zł ( jakieś półtora roku temu).
Faktycznie ciastolina bardzo szybko wysycha, przez co staje się bezużyteczna i trzeba dokupować nowe opakowania.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
335 opinii, 17 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
242 opinie, brak zdjęć
Pneumolan, Syrop na kaszel i wzmacnianie odporności
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek-wersja do 01.2016
112 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
89 opinii, 5 zdjęć
Ostatnie opinie