zgłoś błąd lub sugestię

SUPPOSITORIA GLYCERINI -czopki dla dorosłych (Farmina)

5.00
średnia ocena na podstawie 2 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Działanie: przeczyszczające. SUPPOSITORIA GLYCERINI 2 g, Glyceroli suppositoria czopki 2g

 

Skład: przygotowane wg receptury FP Glyceroli suppositoria z glicerolu 86%, kwasu stearynowego, bezwodnego węglanu sodu.

 

Wskazania: zaparcia.

 

Sposób stosowania: dorośli, doodbytniczo 1-2 czopki. Lek należy stosować doraźnie w przypadku wystąpienia zaparć. Wypróżnienie powinno nastąpić w niedługim okresie po aplikacji czopka (do około 1 godziny). Jeżeli dolegliwości nie ustąpią w ciągu kilku dni należy skonsultować się z lekarzem.

 

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, stany chorobowe odbytnicy. Interakcje: czopki glicerolowe mogą osłabiać działanie innych leków stosowanych doodbytniczo. Należy zachować kilkugodzinny odstęp. Nie stosować u dzieci. Stosowanie u kobiet ciężarnych i karmiących skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Działania niepożądane: czopki glicerolowe są na ogół dobrze tolerowane. Możliwe jest wystąpienie podrażnienia odbytnicy. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych należy zaprzestać stosowania leku i powiadomić o nich lekarza.

 

Lek dostępny bez recepty. Nie stosować po upływie terminu ważności. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

 

Pozwolenie nr IL-4586/LN

 

 Filtruj: 
Użytkownik ~Mimi
Tanio i pewnie!
dodano: 13-01-2017, 23:33
Bardzo dobry produkt. Właśnie urodziłam i wiedziałam że będę mieć problemy z zaparciami. Niestety doszły też hemoroidy. Dlatego zastosowalam ten lek aby w ogóle stolec zrobił się miękki i chciał "przejść". Po zaaplikowaniu czekałam jakieś 40 minut by lek dobrze się rozpuścił. A cena za taką ulgę jest naprawde nieproporcjonalnie niska ;)
Zalety:
- Dobrze sie rozpuszcza
- Działa w ciągu godziny
- Tabletka ma nieduży, fajny kształt
- Tabletka nie rozwala się podczas otwierania i wyciągania z opakowania
- Super cena
Wady:
- Ciężko czasami oderwać jeden czopek od drugiego bez rozrywania obu folijek, co w przypadku braku nożyczek powoduje niepotrzebne straty
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~gość
Bardzo dobry produkt
dodano: 24-06-2013, 17:31
Bardzo dobry produkt, idealnie sprawdza się na kłopoty z wypróżnianiem :) Po zaaplikowaniu może spokojnie się rozpuścić, gdyż nie czuć od razu parcia. jest bardzo wygodny w użytkowaniu ze względu na swoją wielkość i "śliskość". Dzięki temu nie trzeba używać dodatkowych "natłuszczaczy". Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.
Zalety:
cena
kształt
działanie
Wady:
nie ma
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie