zgłoś błąd lub sugestię

Bioprazol Bio (Biofarm)

3.62
średnia ocena na podstawie 17 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie
Bioprazol Bio wskazany jest do stosowania u osób z objawami cofania treści żołądkowej do przełyku oraz osób odczuwających dolegliwości pieczenia w przełyku (zgaga).

Lek Bioprazol Bio zawiera 10mg substancji czynnej zwanej omeprazol, która poprzez zahamowanie wydzielania kwaśnego soku żołądkowego, zmniejsza drażniący wpływ kwaśnej treści żołądkowej na przełyk u pacjentów, u których występuje cofanie treści żołądkowej do przełyku.

Dawkowanie:

Dorośli (pow. 18 lat)

Dawka początkowa wynosi 20mg - jednorazowo 2 kapsułki leku Bioprazol Bio na dobę.

Jeśli objawy ustąpią, należy zmniejszyć dawkę do 10mg (1 kapsułka) raz na dobę. W przypadku nawrotów, można ponownie zwiększyć dawke do 20mg raz na dobę.

 Filtruj: 
Użytkownik ~agata
Skutki uboczne!!!!
dodano: 29-03-2016, 15:56
Okropny lek, od poczatku brania miałam skutki uboczne, straszne pieczenie nosa i gardła, biegunka, suchość, przygnębienie, osłabienie, bóle mięśni, długo by wymieniać...nie wezmę go więcej.
Zalety:
Wady:
Skutki uboczne!
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Ewelina
Polecam wszystkim
dodano: 16-03-2016, 22:01
Od wielu lat miewam kłopoty z żołądkiem, głównie za sprawą stresującej pracy i litrów wypijanej kawy. Zgaga dopadała mnie regularnie, leki pomagały na krótko. Nie pomagał imbir, migdały, ani inne domowe sposoby. W końcu w aptece polecono mi Bioprazol Bio Max - po 14 dniach regularnego łykania tabletek na czczo pozbyłam się kwaśnego smaku w ustach - wreszcie czuję co jem i piję. Na razie nawrotu nie ma i mam nadzieję, że tak zostanie. Polecam wszystkim
Zalety:
Dostępność
Cena
Łatwość stosowania
Skuteczność
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Świetny lek bez recepty
dodano: 29-02-2016, 13:33
Tak długo męczyłam się ze zgagą, że wydawało mi się, że już nic mi nie pomoże. Z domowych sposobów wypróbowałam wszystkie mi znane i ruszyłam do testowania leków z apteki. Magister dała mi kilka, a wśród nich Bioprazol okazał się strzałem w dziesiątkę. Biorę codziennie jedna tabletkę i działa ciągle przez 24h. Problem nie powraca, a ja w końcu moge się cieszyć jedzeniem.
Zalety:
- jakosc
- skotecznosc
- cena
Wady:
- brak
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~James Holmes
Skuteczny lek na walkę ze zgagą
dodano: 22-02-2016, 14:23
MI zgaga chyba jakoś szczególnie dokuczała, miałem z tym nie mały problem. Dlatego też cenię sobie skuteczne i kojące działanie Bioprazolu - zgaga juz nawet nie wraca. Polecam go, nie jest drogi, dostaniecie bez recepty a ulga gwarantowana.
Zalety:
Skuteczność
Dostępność
Cena
Bez recepty
Wady:
Nie dostrzegłem
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~Mirabelka
Po prostu skuteczny lek
dodano: 1-02-2016, 20:12
Nie wiem z czego wynikają te negatywne opinie, ale na pewno nie mogę się z nimi zgodzić. Bioprazol znam i stosuję, bo rzeczywiście daje efekty. Pewnie dlatego, że działa na przyczynę problemów ze zgagą, a nie tylko zobojętnia doraźnie objawy, jak większość popularnych leków z apteki. Plus za dostępność bez recepty, łatwe dawkowanie i przyjazny skład. Cena także na każdą kieszeń, więc jeśli ktoś ma wątpliwości... można spróbować i przekonać się osobiście.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie