zgłoś błąd lub sugestię

Persen (Lek)

3.83
średnia ocena na podstawie 3 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Lek
Informacje o produkcie
Działa uspokajająco. Pomocniczo w stanach napięcia emocjonalnego, pobudzenia, niepokoju, w trudnościach z zasypianiem na tle nerwowym.

Skład
1 draż. zawiera 50 mg wyciągu z korzenia kozłka lekarskiego, 25 mg wyciągu z liści mięty pieprzowej i 25 mg wyciągu z liści melisy lekarskiej. 1 kaps. zawiera 125 mg wyciągu z korzenia kozłka lekarskiego, 25 mg wyciągu z liści mięty pieprzowej i 25 mg wyciągu z liści melisy lekarskiej.

Działanie
Preparat pochodzenia naturalnego o działaniu uspokajającym na ośrodkowy i autonomiczny układ nerwowy. Łagodzi niepokój, pobudzenie i napięcie. Ułatwia zasypianie.

Wskazania
Wspomagająco w stanach napięcia emocjonalnego, pobudzeniu, niepokoju, trudnościach z zasypianiem oraz zaburzeniach snu.

Dawkowanie
Doustnie. Dorośli: zwykle 2 draż. lub 1-2 kaps. 2-3 razy dziennie; w przypadku trudności z zasypianiem i w zaburzeniach snu: 2-3 draż lub 2 kaps. przed snem. Dzieci powyżej 6 r.ż.: 1 draż 1-3 razy dziennie.

 Filtruj: 
Użytkownik ~ula
dobry lek
dodano: 6-06-2010, 21:21
czasami czuję sie poddenerwowana i niespokojna wówczas kupuje persen i przez kilka dni zażywam rano i wieczorem po 2 drażetki- po kilku dniach czuje ulgę,jestem spokojna i wyciszona.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (13)
 
nie wiem co sądzić
dodano: 1-04-2010, 12:41
ja tam nie wiem czy to działa,czy to taki efekt placebo .stosowałam kiedy już mi nerwy puszczały i stawałam się uciążliwa dla otoczenia z powodu mojego nerwowego zachowania.sięgam w ostateczności,kiedy liczenie do stu nie pomaga i poziom stresu się podnosi.ja tam jestem ostrożna chociaż to naturalne składniki.kapsułki okropnie śmierdzą i się je źle połyka,mi stają w gardle.
Zalety:
Wady:
śmierdzą i trudno się połyka
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~goska
JESTEM SPOKOJNIEJSZA.
dodano: 31-03-2010, 20:08
Biorę ten lek od 10 dni, widzę efekty, nerwowe sytuacje w pracy już minęły, jestem spokojniejsza. Wcześniej nie brałam żadnych leków na uspokojenie. U mnie się sprawdza.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (9)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie