zgłoś błąd lub sugestię

Płytkowy Test ciążowy Quick Vue (Quidel)

4.16
średnia ocena na podstawie 19 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie
Quick Vue jest łatwy w użyciu i odczytywaniu wyników. Cechuje się bardzo dużą czułością, prawie 100% (99,6%), wykrywa ciążę 2-3 dni przed oczekiwaną miesiączką (6 dni po zapłodnieniu).

Jest to bardzo czuły test ciążowy, wykrywający ludzką gonadotropinę hCG w moczu używany do wczesnego rozpoznania ciąży.

Quick Vue jest łatwy w użyciu i odczytywaniu wyników. Cechuje się bardzo dużą czułością, prawie 100% (99,6%), wykrywa ciążę 2-3 dni przed oczekiwaną miesiączką (6 dni po zapłodnieniu). Wynik testu już po jednej minucie. Do badania można użyć moczu zebranego o każdej porze dnia, jednak próbka pobrana rano zawiera najwyższą koncentrację hormonu hCG.

 Filtruj: 
Sprawdzony i precyzyjny test ciążowy
dodano: 19-10-2012, 11:45
Wybór testów ciążowych jest ogromny, jednak warto zainwestować w płytkowy Quick Vue, ponieważ charakteryzuje go wysoka czułość na hormon HCG. Dlatego też można go wykonać już 6 dni po spodziewanym zapłodnieniu. Inaczej niż w przypadku innych testów, które trzeba zrobić dopiero w dniu spodziewanej miesiączki. Niekoniecznie potrzebny jest poranny mocz do jego wykonania. Jeżeli jest test jest prawidłowo przeprowadzony to i wynik jest pewny i wiarygodny.
Zalety:
precyzja
nie potrzeba porannego moczu
łatwość użycia
Wady:
nie ma
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
dobry test
dodano: 1-10-2012, 10:17
Dobry test, używałam go kilka razy, zawsze wynik był zgodny z prawdą :)
Zalety:
działa jak należy
Wady:
nie zauważyłam
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~gość
Polecam
dodano: 30-08-2012, 12:48
Z tym co mieli wcześniej, to duuża poprawa. Od afery z chińskimi, teraz są niemieckie od SERATEC. Jakość ok. Ale to już nie amerykańskie...
Zalety:
Dokładność
Wady:
Nie znalazłam
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Nie polecam
dodano: 20-08-2012, 15:25
Ten test był jednym z dwóch testów, który nie wykazał u mnie ciąży mimo, że oba były robione rano tydzień po dniu spodziewanej miesiączki. Dopiero trzeci, który robiłam po południu ciążę wykazał. Nie polecam. Jest bardzo tani, ale prawidłowość wynosi około 15 na jakieś 30 testów z tego co słyszałam.
Zalety:
- Bardzo tani
Wady:
- nieprawidłowy
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~kk
Uwaga na podróbki!
dodano: 20-08-2012, 14:38
W kwietniu zeszłego roku wybuchła w Polsce afera związana z fałszywymi testami ciążowymi. Urząd Rejestracji Leków we współpracy z Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym, nakazał wycofać z polskich aptek i marketów wszystkie serie popularnego testu ciążowego Quick Vue.

Dwie z serii testów, na które przypadkowo trafili urzędnicy, były błędnie oznakowane, wobec czego poproszono wymienionego na etykiecie producenta, firmę Core Technology Co, o wyjaśnienia. Zdziwieni pracownicy firmy oznajmili, że testów o takiej nazwie się u nich nie produkuje. Nic wspólnego nie miała z nimi także firma Wellkang Tech Co podawana na opakowaniu jako dystrybutor na Europę. Jak przestrzegało Ministerstwo Zdrowia, sprawa zrobiła się poważna, zwłaszcza, że w internecie można było znaleźć wiele opinii kobiet, którym test Quick Vue dał wynik negatywny, choć były w ciąży.
Artykuł z onet.pl z dnia 20.08.12
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie