zgłoś błąd lub sugestię

PectoDrill Tabletki 750 mg, Syrop 5mg/100 ml (Pierre Fabre)

3.30
średnia ocena na podstawie 15 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Carbocysteine (karbocysteina.) Syrop: Objawowe leczenie chorób układu oddechowego przebiegających z nadmiernym wytwarzaniem gęstej i lepkiej wydzieliny.

Preparat o działaniu mukolitycznym i wykrztuśnym. Pobudza gruczoły oskrzeli do produkcji prawidłowego, mniej lepkiego śluzu w wyniku przerwania wiązań dwusiarczkowych glikoproteidów obecnych w wydzielinie oskrzeli. Po podaniu doustnym szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi w ciągu w 2 h. Biodostępność jest mniejsza niż 10% podanej dawki. T0,5 wynosi około 2 h. Jest wydalany z moczem.

Dawkowanie: Doustnie: początkowo 750 mg (1 tabl. lub 15 ml syropu) 3 razy dziennie do uzyskania efektu leczniczego, następnie dawkę należy zmniejszyć do 1,5 g dziennie w 3 dawkach. Leczenie objawowe powinno być krótkotrwałe (nie dłużej niż 3 dni).

Tabletki:

Dawkowanie doustnie: początkowo 750 mg (1 tabl. lub 15 ml syropu) 3 razy dziennie do uzyskania efektu leczniczego, następnie dawkę należy zmniejszyć do 1,5 g dziennie w 3 dawkach. Leczenie objawowe powinno być krótkotrwałe (nie dłużej niż 3 dni).

 Filtruj: 
Skuteczne tabletki przyjemne w uzytkowaniu
dodano: 22-01-2017, 20:29
Tabletki.
Zaczelam zażywać z polecenia koleżanki. Jestem zadowolona z działania gdy eliminują zaczerwienienie gardła czyli stan zapalny w jamie ustnej. Lagodza chrypke i bol gardła. U mnie zlagodzily także kaszel. Smak hmm uważam ze lekko mietowy podobny do tabletek "orofar". Łatwo się rozpuszczaja podczas ssania. Skuteczne i bardzo przyjemne.
Zalety:
Eliminuje stan zapalny
Lagodza chrypke i bol gardla
Smakuja lekko mietowo
Wady:
Nie widzę wad
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Sebastian .
Super, polecam
dodano: 1-09-2016, 13:16
Dostałem tabletki z zalecenia lekarza na angine. Bardzo mi pomogły smak jest dobry , nie są niesmaczne, kwaśne itd. , więc nie wiem skąd tyle złych opinii, najważniejsze, że działa.
Zalety:
Po drugiej lub trzeciej dawace pomaga jak ręką odjąć. A to jest przecież Najważniejsze
Wady:
-
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~EVI
SMACZNY ŁAGODNY SYROP
dodano: 1-04-2016, 9:30
DZIWI MNIE ŻE KTOŚ TAK ŹLE OPISUJE JEGO SMAK... ALBO ZMIENIŁA SIĘ RECEPTURA ALBO MÓWIMY O INNYCH SYROPACH. WIADOMO KWESTIA SMAKU INDYWIDUALNA ALE JA WYBRAŁABYM GO WŁAŚNIE ZE WZGLĘDU NA SMAK - JEST TO PO PROSTU BARDZO SŁODKI SYROP Z LEKKIM POSMACZKIEM. WYDZIELINĘ ROZRZEDZA,TAK JAK POWINNA ALE DOPIERO PO KILKU DAWKACH, DZIAŁA ŁAGODNIE. CZĘSTO PRZEPISYWANY.
Zalety:
SMAK
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Nie wiem czy skuteczne, ale paskudny smak.
dodano: 20-09-2015, 15:42
Powiem, że biorę od wczoraj, ale poprawy nie ma ( jak na taki czas, to jednak chyba nie). Smak- paskudny! Naprawdę paskudny. Nie wiem co to jest za smak ( oczywiście biorę syrop)... Na myśl, że mam go wziąć - odrzuca mnie i ochota na ten lek mija. Nie wiem czy skuteczny, ale powinien być chociaż dobry.
Zalety:
- tak jak mówię nie wiem czy skuteczny bo od niedawna biorę.
Wady:
- paskudny smak, gorszego syropu nie brałam.
Komentarze do opinii:
Użytkownik seline
8 miesięcy temu

Opinianuwazam nie wnosi nic do serwisu gdy syrop to nie cukierki i nie musi smakowac. Jest to druga rze z która można dac w zalety bądź wady ale "nie wiem czy skuteczny" nie wisi jak pisalam nic. Opinia powinna być napisana po dłuższym.czadie używania, po sprawdzeniu leku a nie jego smaku...

Użytkownik Sezamek123
8 miesięcy temu

Wydaje mi się, ze powinna się Pani zająć SWOJĄ opinią. Ja układam swoje opinie według swoich zasad i sposobie użytkowania, a nie Pani. Moim zdaniem każdy ma odmienne preferencje co do smaków. Według Pani nie musi smakować, ale według mnie musi, żeby łatwo się przyjął. Pozdrawiam i mam nadzieję, że na przyszłość nie będzie Pani zajmowała się komentowaniem opinii, która akurat nie zgadza się z pańską.

Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~gość
dobry
dodano: 10-01-2015, 22:05
tabletki są dobre na stany zapalne gardła. mi bardzo pomogły gdy miałam infekcje z zapaleniem ucha i właśnie gardła . polecam dobrze mieć je w apteczce
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie