zgłoś błąd lub sugestię

Somat Gold, Tabletki do zmywarek (Somat)

3.00
średnia ocena na podstawie 6 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~Zinka
Czyści, natłuszcza, bez zacieków
dodano: 15-09-2016, 10:27
Witam, kupiłam kilka dni temu po raz pierwszy w Biedronce za atrakcyjną cenę. Są skuteczne, nabłyszczają, naczynia są umyte, nię mają zacieków. Wcześniej używałam Finish i trzeba było do niego kupować jeszcze sól i nabłyszczacz, a tu proszę wygoda. Wszystko w jednym i działają w praktyce.
Zalety:
Funkcja soli, nabłyszczania
Wady:
Małe opakowania.
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~niezadowolonyklient
Nie polecam, nie kupię nigdy więcej.
dodano: 1-03-2016, 0:03
Przetestowałem tabletki prasowane somat gold, somat gold gel, somat capsules gel i niestety żaden z tych produktów nie spełnił moich oczekiwań, naczynia były niedomyte, na szklankach pozostawały zacieki i jakieś dziwne plamy, a wnętrze zmywarki w okolicach filtra było tłuste po zakończonym cyklu zmywania, wszystkich tych produktów używałem w programie 65 stoppni celsjusza, program trwał 1 godzine i 56 min. Przy tak intensywnym programie, wysokiej temperaturze, 3 płukaniach i dużym wydatku energetycznym te środki nie radziły sobie zbyt dobrze, nie kupię więcej żadnych produktów marki somat i nikomu nie polecam. Teraz są czasy, kiedy mamy mało czasu, potrzebujemy rozwiązań, produktów i usług najwyższej jakości, tym bardziej, że kupując markowe produkty, płacimy za nie niemałe pieniądze.
Zalety:
brak.
Wady:
-nie domywają
-zostawiają smugi i zacieki
-sztućce ze stali szlachetnej korodują
-wnętrze zmywarki w okolicach filtra i sam filtr są tłuste
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Janusz
Somat Gold to słaby wyrób
dodano: 27-06-2015, 12:27
Napisałem przed chwilą, że Brudy po Somat Gold domyły dopiero Tabletki Calgonit Powerball, dodać muszę, że Quantum. Cóż droższe, ale skuteczniejsze.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Janusz
Nic nie warte.
dodano: 27-06-2015, 12:18
Tabletka Somat Gold nie potrafi usunąć osadów z kawy i herbaty. Program eko 50 + płukanie antybakteryjne w 70 stopniach. Czas mycia 3 godziny i 9 minut. Podobnie szklanki po piwie. W szklance zostało na noc trochę piwa. Po myciu dół szklanki lekko zażółcony. Tabletki Somat Gold to wielkie dziadostwo. Nic nie warte. (Myte w zmywarce Whirlpool z power clean max).
Zalety:
Nawet niedomyte ślady z herbaty i piwa pięknie błyszczą. Nabłyszczacz to jedyna zaleta.
Wady:
Nie myje osadów z herbaty i kawy. Szklanki po piwie stały się lekko zażółcone. Dopiero zastosowanie tabletek Calgonit Powerball pomogło.
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
ciekawy wygląd i skuteczny
dodano: 21-08-2013, 22:01
Somat Gold kupiłem z ciekawości w promocji. Zastanawiałem się, na ile może być lepszy od Somat Multi Power. Producent twierdzi, że ten produkt zawiera specjalny aktywator namaczania. Ja to rozumiem tak, że taki aktywator pomaga bardziej wniknąć wodzie i substancjom aktywnym w zaschnięte zabrudzenie i łatwiej sobie potem z nim poradzić no i odkleić jakoś ten brud od naczynia. Sama tabletka różni się nieco od poprzedników. Zamiast niebieskiego krążka, jest żółty krążek, nawiązujący do pod nazwy Gold. Na opakowaniu umieszczono złoty pasek, podnoszący atrakcyjność opakowania. Na razie wypróbowałem mycie naczyń dwukrotnie. Niestety, jeszcze nie wypróbowałem mycia bardzo brudnych naczyń. Przy myciu mieszanych naczyń, produkt spełnił swoją funkcję. Produkt nie jest drogi. W dobrej promocji cena tabletki wynosi około 50 groszy. Jest to cena bardzo dobra dla tabletek wielofazowych w kategorii premium.
Zalety:
ciekawy wygląd tabletki, cena przystępna, skuteczny środek do mycia naczyń
Wady:
brak
Czy ta opinia jest pomocna? (5)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dom TOP 5
Kapsułki żelowe, różne rodzaje - Fresh Flowers, Original Fresh, Sensitive Clothes, Go Pods
81 opinii, 35 zdjęć
Active Gel Capsules, Żelowe Kapsułki piorące
41 opinii, 22 zdjęcia
W5 Perfect 5w1 /All in 1 Tabletki do zmywarek
34 opinie, brak zdjęć
Orzechy piorące
47 opinii, 8 zdjęć
Finish Classic, Tabletki do zmywarek
19 opinii, 4 zdjęcia
Ostatnie opinie