zgłoś błąd lub sugestię

Dobrawa, naturalna woda źródlana, niegazowna / produkcja zakończona (Dobrawa)

4.41
średnia ocena na podstawie 11 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Najlepsza do picia jest woda wydobywana z głębi ziemi, która jest czystym produktem natury. Zasoby wód mineralnych i źródlanych powstają na przestrzeni dziesiątków lat z wód opadowych w postaci deszczu, gradu i śniegu, które dzięki powolnemu przepływowi przez warstwy gleby i pokłady skalne ulegają oczyszczeniu i filtracji. Podczas tego przebiegu woda wzbogaca się w ważne i wartościowe dla zdrowia człowieka minerały, których ilość i jakość uzależniona od regionu, w którym jest ujęcie wody. Dobrawa to naturalna woda źródlana pochodząca ze źródeł triasowych.

Czerpana jest ze studni głębinowej położnej w malowniczej miejscowości Rzeniszów w Gminie Koziegłowy, która usytuowana jest na krawędzi Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Układ geologiczny terenu sprawia, że eksploatowan zasób wody w sposób naturalny jest chroniony od zanieczyszczeń zewnętrznych. Naturalna woda źródlana Dobrawa wydobywana jest na czystym ekologicznie terenie i wyróżnia się pierwotną czystością i świetnym smakiem.

Zawiera bardzo małą ilość chlorków i sodu. Należy do wód niskozmineralizowanych, niskosodowych odznacza się niezwykłą klarownością.

Dobrawa to niskozmineralizowana, niskosodowa, naturalna woda źródlana w trzech wariantach - niegazowana, lekko gazowana i gazowana.

Dobrawa niegazowana jest doskonała dla wszystkich. Może pić ją każdy. To znakomita woda dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Woda ta uzyskała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka jest polecana w żywieniu dzieci i niemowląt.

Jest idealna do przygotowywania napojów i posiłków dla całej rodziny. 1 litr wody Dobrawa zawiera w mg/l: Ca2+ 55,2 Mg2+ 29,6 Na+ 1,2 K+ 0,85 HCO3- 286,8 SO42- 20,0 F- 0,1 Cl - 5,32 Ogólna mineralizacja 402 mg/l.

Występuje w formie niegazowanej, lekko gazowanej, gazowanej oraz smakowej

 Filtruj: 
Użytkownik ~alina
Bardzo mi odpowiada
dodano: 14-07-2011, 1:22
Jest to jedyna woda ,ktora mi smakuje,oczywiście niegazowana i gasi pragnienie.Niestety od paru miesiecy nie mogę jej dostać w Katowickim Carrefourze i teraz pije rozne wody i zadna nie gasi mojego pragnienia.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Użytkownik ~Andrzej
Najlepsza woda w Polsce
dodano: 16-06-2011, 7:49
Woda która mnie i mojej rodzinie najbardziej odpowiada. Piłem różne inne i nie trafiłem na inną wodę która ma taki smak.W tygodniu zużywamy 2 zgrzewki,problem obecnie jest taki że nie mogę jej kupic.Po prostu nie ma jej od miesiąca w sklepach w Siemianowicach, Co się stało ?
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (4)
 
Użytkownik ~superkris
Wypiłem już jej niezły basenik...
dodano: 3-06-2011, 8:01
Kiedyś kupiłem ją żonie po porodzie do szpitala (2001r)do dziś woda jest z nami .Pije ją cała rodzina.Najlepsza jak piłem ,a piję dużo wody(2-3butelek dziennie).
Zalety:
Niby bezsmakowa a jednak inna niż wszystkie inne...rozpoznawalna w smaku.
Wady:
Kiepska sieć dystrybucji.Nie w każdym sklepie ją kupisz.Nawet w większych sieciach handlowych nie zawsze występuje.
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~cadaver
woda jakich wiele na rynku
dodano: 24-04-2011, 1:36
Woda jak woda, można kupić tańszą i wcale nie gorszą.
Zalety:
brak zalet. Wysoka cena. Nie wierzcie w opinie, że woda za 60 gr to kranówa. Ci sami wielcy producenci nalewają tą sama wodę do innych butelek z innymi etykietami tylko ujęcie jest trochę dalej. Ale, proszę mi wierzyć, woda jest ta sama i można ją kupić dużo taniej pod inną nazwą, ale jak ktoś woli płacić za etykietkę z nazwą marki to zapłaci 1,50-2.00 zł. Ot cała filozofia odnośnie wody. Pracowałem kilka lat w branży to wiem.
Wady:
głównie cena
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~icka
to nie jest woda mineralna
dodano: 19-04-2011, 10:36
dziewczyny jest to woda źródlana a nie mineralna wiec to jest wielki minus tej wody. Woda źródlana jest gorsza od kranowy a to ze smakuje to jest normalne wszystkie wody źródlane smakują a woda nie powinna smakować
Zalety:
.
Wady:
dziewczyny jest to woda źródlana a nie mineralna wiec to jest wielki minus tej wody. Woda źródlana jest gorsza od kranowy a to ze smakuje to jest normalne wszystkie wody źródlane smakują a woda nie powinna smakować
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Żywność TOP 5
Guseppe, pizza, różne smaki
113 opinii, 32 zdjęcia
California Rose
17 opinii, 3 zdjęcia
Ekstra Pomorski dla rodziny
3 opinie, 3 zdjęcia
Żywiec Zdrój Cytrynowy, Jabłkowy, Pomarańczowy, Truskawkowy
40 opinii, 19 zdjęć
Paluchy Beskidzkie Serowo-Solone
3 opinie, 10 zdjęć
Ostatnie opinie