zgłoś błąd lub sugestię

Fryzurkowo - Fryzjer dla dzieci - Wrocław

0 promocji
0 produktów
3 zdjęcia
5.00
średnia ocena na podstawie 2 opinii
Tylko tu Twoja Pociecha chętnie usiądzie w fotelu fryzjerskim. Wiemy, jak przezwyciężyć niechęć i lęk przed strzyżeniem włosów. Każde dziecko, i małe, i większe, znajdzie u nas coś dla siebie: strzyżenie dzieci, modne fryzury bajki na ekranach przy fotelach fryzjerskich rozwiń...
 Filtruj: 
Świetny salon fryzjerski dla dzieci
dodano: 13 miesięcy temu
Świetny salon fryzjerski dla dzieci. Wszystko przystosowane pod najmłodszych klientów: kącik zabaw, monitory na których można obejrzeć ulubioną bajkę, nagroda dla każdego dziecka, odpowiednio dostosowane fotele (motor, wóz strażacki, koń itd.) Do tego obsługa jest bardzo miła, fachowa i profesjonalna. Zawsze konsultują fryzurę i ścięcie, doradzają, pomagają, uśmiechnięte i dobrym podejściem do dzieci. Ceny też nie są wygórowane, bo za ścięcie chłopca 30 zł, a dziewczynki 35 zł. Podczas swojej pierwszej wizyty dziecko dostaje Dyplom Pierwszego Strzyżenia z kosmykiem włosów. Rezerwacja telefoniczna i internetowa
Moje dziecko uwielbia to miejsce, zawsze cieszy się na zabawę i nagrodę. Podczas strzyżenia siedzi grzecznie w fotelu, bo ogląda ulubioną bajkę.
Dodatkowo obok jest fryzjer dla dorosłych.
Polecam
Zalety:
-fotele dla dzieci
-kącik zabaw i mnóstwo zabawek
-interaktywny panel do zabawy
-nagroda dla każdego dziecka
-bajki na monitorach
-przystępne ceny
-dyplom pierwszego strzyżenia
-miła i profesjonalna obsługa.
Wady:
Zobacz więcej na moim blogu:
inspiracjeonline.pl/fryzjer-przyjazny-dzieciom
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Super fryzjer, rewelacja!
dodano: 4 lata temu
Super salonik dla maluszków. Pięknie urządzony, czyściutki, przyjazny, widać że właściciele nie oszczędzali na wyposażeniu - zabawki są porządne, firmowe, nie zniszczone.

Nie ma żadnego problemu z umawianiem się, spokojnie można "zarejestrować się" na "za godzinę", panie strzygą sprawnie i szybko, maluszki mają świetne humory i super współpracują, ogólnie wszystko gra i huczy.

Są 3 stanowiska do strzyżenia dzieci, a po drugiej stronie sali kolejne 3 - dla dorosłych. Można przyjść z dzieckiem i zmieniać fryzurę równolegle, super!

Kobitki zapoznają się z dzieckiem, przy umawianiu się także proszą o imię szkaraba - ostatecznie to on jest klientem. Troszczą się, by małe szyjki się nie zmęczyły od trzymania głowy w nietypowej pozycji, pokrzepiają, dodają otuchy, pytają czy "jeszcze chwilkę dasz radę". Lubię, gdy ludzie traktują dzieci poważnie, bo one odpłacają się wówczas tym samym, i można to rewelacyjnie zaobserwować we Fryzurkowie.

Do dyspozycji dzieci są także telewizorki. Bardzo ułatwia to strzyżenie.

Ogólnie jesteśmy z córką bardzo zadowolone, fryzurka bomba, uzyskałyśmy porady na temat pielęgnacji włosków, młoda na koniec wybrała sobie prezencik i ani myślała wychodzić. W końcu dała się namówić na opuszczenie lokalu, powtarzając pod noskiem, że niedługo włoski urosną i znów przyjedziemy ciąć :)

Bardzo polecam!
Zalety:
Ładne i sprawne strzyżenie,
Atrakcje dla dzieci,
Super klimat,
Traktowanie dzieci z szacunkiem,
Po sąsiedzku możliwość ostrzyżenia rodziców,
Ceny absolutnie strawne.
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (6)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Sklepy i usługi TOP 5
CCC - Sieć sklepów obuwniczych
686 opinii, 86 zdjęć
Biedronka - Sieć sklepów dyskontowych
359 opinii, 101 zdjęć
Lidl - Sieć sklepów dyskontowych
283 opinie, 46 zdjęć
Deichmann - Sieć sklepów obuwniczych
231 opinii, 30 zdjęć
IKEA - Sieć sklepów z meblami i akcesoriami do kuchni, sypialni, łazienki i pokoju
75 opinii, 13 zdjęć
Ostatnie opinie