zgłoś błąd lub sugestię

Cappy Cała Pomarańcza - sok (Cappy)

4.10
średnia ocena na podstawie 10 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Sok powstał dzięki zastosowaniu unikalnej technologii Whole PressTM (Pełne Wyciskanie), opatentowanej przez The Coca-Cola Company. Dzięki jej zastosowaniu nowy produkt posiada dwa razy więcej fitoskładników niż tradycyjny sok pomarańczowy dostępny na rynku. Polska jest pierwszym krajem w Europie, w którym Coca-Cola wprowadza na rynek tę innowację.

Stworzona i opatentowana przez firmę The Coca-Cola Company technologia Whole PressTM pozwala na ekstraktowanie tych części pomarańczy, które w produkcji tradycyjnych soków są usuwane. Cappy Cała Pomarańcza zawiera w sobie nie tylko sok, ale także miąższ pomarańczy oraz ekstrakty z rdzenia owocu i albedo, czyli wewnętrznej skórki pomarańczy, dzięki czemu zawiera dwa razy więcej fitoskładników z grupy polifenoli, niż tradycyjny sok pomarańczowy. Cappy Cała Pomarańcza to więcej niż sok. Cappy Cała Pomarańcza jest najbliższa zjedzeniu całej pomarańczy, stając się źródłem wielu cennych fitoskładników, witaminy C, błonnika oraz potasu.

Produkt oferowany jest w dwóch rodzajach opakowań: kartonowych 1L oraz PET 0,33L.

Sugerowana cena opakowania:

  • 1L to 4,89 zł/szt;
  • PET 0,33L kosztuje ok. 2,39 zł/szt.
 Filtruj: 
Użytkownik ~Psylocyb
Sok z koncentratu z dodawanym odzielnie suchym miąszem.
dodano: 21-07-2014, 16:09
Gra słowna, sok niby 100%, jednak w pełni wyprodukowany z rozwodnionego zagęszczonego syropu. Czynność dodawania starego suszonego miąszu który ma symulować efekt "prawdziwego soku" obrzydza mnie do konsumowania produktu.
Zalety:
Smak nienajgorszy jednak nie wyrózniający się.
Wady:
Sok z niepewnego koncentratu.
Miąsz zawarty w produkcie nie pochodzi z tłoczonych do soku pomarańczy lecz jest dodawany odzielnie z suszonych skrawków pomarańczy.
Czy ta opinia jest pomocna? (5)
 
Użytkownik ~Andula
Pyszny prawdziwy sok
dodano: 5-02-2014, 19:45
Pyszny i orzeźwiający sok, który mogłabym pić litrami. Jedyna wada to cena. Obniżyłabym ją o złotówkę, bo jedna butelka nie starcza na zbyt długo, a kupując go często sporo się wydaje.
Zalety:
- orzeźwia
- 100% pomarańczy
- Brak chemii
- Poręczne opakowanie
- Dostępność
- Urocza nazwa
Wady:
- cena
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~malidynamit@.pl
najlepszy
dodano: 8-12-2011, 22:38
Witam,- kilka słów, to 100% pomarańczy w postaci soku, nr 1 na rynku, nie lepszego produktu, bardzo dobry smak nie za słodki bez konserwantów, a schłodzony do drinka - mistrzostwo świata :)
Zalety:
100% soku pomarańczy w formie soku
Wady:
- brak, bardzo dobry smak
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Do drinka
dodano: 2-12-2011, 21:39
Jak dla mnie zbyt gorzkie. Mój mąż kupił kilka butelek jeszcze na studiach na jakąś akademicką imprezę. Sam sok jest okropny, nie słodki, gorzki wyczuwa się w nim miąższ. Ale po schłodzeniu i jako dodatek do drinka może być. Teraz jednak go nie kupuję bo rzadko organizujemy imprezy a do picia wolimy albo wodę albo coś słodszego. Nie zawiera konserwantów więc jest zdrowy
Zalety:
zdrowy
Wady:
gorzki
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
super sok
dodano: 21-11-2011, 18:55
Dla mnie smak tego soku jest prawie idealny. Jak żaden inny tego typu sok, ma bardzo intensywny owocowy smak. Sok ten doskonale gasi pragnienie, gdyz nie jest za bardzo słodki, dzięki czemu nie chce się po nim pić. Jak wszystkie napoje, tak i ten sok najlepiej pić schłodzony. Podaję go często do obiadu czy innych deserów, gdyż w moim domu jest on po prostu uwielbiany.
Zalety:
owocowy smak
witaminy
Wady:
nie ma
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Żywność TOP 5
Guseppe, pizza, różne smaki
108 opinii, 32 zdjęcia
California Rose
17 opinii, 3 zdjęcia
Ekstra Pomorski dla rodziny
3 opinie, 3 zdjęcia
Żywiec Zdrój Cytrynowy, Jabłkowy, Pomarańczowy, Truskawkowy
40 opinii, 19 zdjęć
Paluchy Beskidzkie Serowo-Solone
3 opinie, 10 zdjęć
Ostatnie opinie