zgłoś błąd lub sugestię

Syrop na kaszel Malia (Dagomed)

3.80
średnia ocena na podstawie 10 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Użytkownik ~krzysiek
godny polecenia wszystkim, którzy nie chcą się faszerować chemią.
dodano: 31-10-2013, 20:34
Syrop bardzo dobry. Nie rozumiem takich ludzi jak Ala. Kobieto jak nie chcesz to nie stosuj leków homeopatycznych. Chyba nikt Cię nie zmusza? Podobno (jak twierdzą Tobie podobni) homeopatyki to sam cukier i to w minimalnej ilości. Więc nawet jak nie pomagają to szkodzić nie mogę. No chyba, że ludziom Twojego pokroju, bo już można u Ciebie zauważyć stany lękowe. Lobby farmaceutyczne czuwa w obawie przed spadkiem zysków. Pozdrawiam.
Zalety:
same
Wady:
brak
Czy ta opinia jest pomocna? (6)
 
Użytkownik ~ala
Uwaga! Szkodzi!
dodano: 23-01-2013, 17:02
Jak można chwalić lek za to, że jest homeopatyczny? Przecież to okultyzm i narażamy już dzieci na późniejsze stany lękowe i inne zaburzenia!
Zalety:
Brak!
Wady:
homeopatyczny
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Skuteczny
dodano: 14-12-2011, 18:33
Działa tak jak obiecuje producent.Jednak po zakupie miałam obawy co do składu.Faktycznie zawiera kilka E.Sprawdziłam,że są to kwas cytrynowy,sorbitol i czerwień koszenilowa.Nie jestem tym zachwycona,ale myślę,że po podanu dziecku kilku ml dziennie i okazyjnie nic złego się nie zdarzy.W tradycyjnych syropach napewno jest więcej gorszych składników...W każdym razie u nas się sprawdził,kaszel ustał po ok. 5 dawce (3ml dawka).Będę do niego wracać w razie potrzeby.
Zalety:
smak
Wady:
zawartość E
Czy ta opinia jest pomocna? (5)
 
Użytkownik ~zdruzgotana mama
Super syropek na kaszelek!!!! czy aby na pewno?
dodano: 6-12-2011, 18:48
Witam, po przeczytaniu różnych opinii pobiegłam do apteki po syropek, zapłaciłam 15 zł i wróciłam do domku zadowolona i pełna nadziei że znalazłam być może coś co skutecznie pozbawi mojego dziecka kaszlu, jakiż było moje zdziwienie że syrop homeopatyczny zawiera aż 70 % różnego rodzaju chemicznych dodatków oznaczonych literą E (E420, E 330,E124) itd. To straszne !!!! I my to podajemy naszym dzieciom!!!!!!
pozdrawiam
zdruzgotanamama
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~karolina
super, polecam
dodano: 8-11-2010, 16:22
witam, malia jest przede wszystkim homeopatyczna, a więc ma zminimalizowane ryzyko wystąpienia skutków ubocznych, właściwie zerowe, tyle że trza dobrze ją stosować, jak wszystkie takie leki, jemy tyle świństw, że warto coś zmienić, choćby mniej chemikaliów w lekach łykać, ja też uważam że jest to bardzo dobry środek, polecam, wiele razy stosowałam i zawsze pomagała, także mojemu synowi, który pije ją już ładnych parę lat, pozdrawiam
Zalety:
homeopatyczna, nie szkodzi
Wady:
cena mogłaby być niższa, ale na zdrowiu dzieci zwłaszcza trudno szczędzić:)
Czy ta opinia jest pomocna? (10)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
61 opinii, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
128 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie