zgłoś błąd lub sugestię

Fosidal 2mg/ml, syrop (Polpharma)

3.61
średnia ocena na podstawie 27 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie
Wskazania:
Leczenie objawowe (kaszel i odkrztuszanie) w przebiegu chorób zapalnych oskrzeli i płuc.
 
Dawkowanie:
Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Syrop należy podawać bezpośrednio przed posiłkami.   Uwaga! W trakcie leczenia nie należy pić alkoholu.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.
 
Możliwe skutki uboczne:
Rzadko: przyspieszona praca serca ustępująca po zmniejszeniu dawki, wyspka, rumień, pokrzywka.Ponadto: zaburzenia czynności żołądka i jelit, nudności, bóle w nadbrzuszu, senność.   Lek może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów, obsługiwania maszyn i sprawność psychofizyczną.
 
Poinformuj lekarza:
Gdy masz nadwrażliwość na fenspiryd lub na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego, nietolerancję niektórych cukrów.   Gdy przyjmujesz inne leki przeciwhistaminowe, leki wpływające na ośrodkowy układ nerwowy (nasenne, uspakajające, przeciwdepresyjne). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży i karmienia piersią.
 Filtruj: 
Użytkownik ~kalina
Bardzo dobry syrop
dodano: 5-09-2017, 9:01
Fosidal odkryliśmy niedawno, ale jestem pewna, że będę go stosować przy przeziębieniach. Bardzo skutecznie hamuje rozwój infekcji i pozwala szybciej do zdrowia wrócić dzięki temu, że ma działanie przeciwzapalne. Przez długi czas nie mogłam pozbyć się infekcji i kaszlu u syna, a po fosidalu błyskawicznie poczuł się lepiej
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~jarosław
godny polecenia
dodano: 30-12-2016, 21:25
Dwukrotnie pomógł wyleczyć męczący kaszel i infekcję. Jest szybki i skuteczny, dzięki czemu nie ma konieczności podawania kolejnych leków.
Zalety:
- przeciwzapalne działanie
- skuteczność
- szybko leczy
Wady:
smak
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~jasunka
Bardzo skuteczny syrop
dodano: 6-12-2016, 12:31
Fosidal dla mnie to najlepszy syrop na kaszel, bo nie tylko łagodzi ataki kaszlu, ale nie dopuszcza do tego, żeby choroba się rozwinęła na dolne drogi oddechowe, dzięki czemu już parę razy nam się wreszcie udało uniknąć powikłań po przeziębieniu. Działa naprawdę szybko i choroba trwa znacznie krócej jak się go podaje
Zalety:
skuteczny
szybki w działaniu
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~java
Bardzo skuteczny syrop
dodano: 30-06-2016, 15:38
Bardzo skueczny w walce z kaszlem. Przede wszystkim dlatego, że jest przeciwzapalny, dzięki czemu jego działanie nie ogranicza się do łagodzenia ataków kaszlu, ale skutecznie walczy z infekcją. Pomaga szybciej wrócić do zdrowia. Sprawdza się i u dzieci, i u dorosłych
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Użytkownik ~Asia
skuteczny
dodano: 8-06-2016, 13:45
Ma specyficzny smak i jednym to pasuje a innym nie. Wygodny w użyciu i przede wszystkim skuteczny. W moim przypadku alternatywa dla leków przeciwzapalnych z ibuprofenem w składzie. Zdecydowania pomaga w walce z kaszlem.
Zalety:
- szybkość działania
- skuteczność w walce z kaszlem i stanem przecizapalnym
Wady:
- mógłby mieć lepszy smak
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie