zgłoś błąd lub sugestię

Douglas - Sieć perfumerii, drogerii

0 promocji
9 produktów
2 zdjęcia
1.83
średnia ocena na podstawie 36 opinii
Perfumeria Douglas Perfumy, kosmetyki, pielęgnacja, makijaż, zapachy i najnowsze trendy ze świata piękności.
 Filtruj: 
Użytkownik ~Tadgier
~Tadgier
Rzekomo
dodano: 2 tygodnie temu
Jestem zbulwersowana sytuacją jaka spotkała moją córkę i jej koleżankę w perfumerii Douglas w CH Targówek w Warszawie. Mianowicie ok. miesiąca temu kupowałam dla córki wodę perfumowaną, dodam że bardzo drogą. Pani przy kasie zaproponowała mnie i córce abyśmy wzięły udział w akcji, która była organizowana przez perfumerię na ten weekend. Miał to być darmowy makijaż i darmowe czesanie. Przy czym jeśli chciałybyśmy aby zrobiono nam do tego profesjonale zdjęcie (cokolwiek to nie znaczy) to musimy zakupić jakikolwiek produkt w perfumerii. W rezultacie na tę akcję zapisały się moje dwie córki. Niestety jednej z nich zmieniły się plany i zamiast niej poszła koleżanka drugiej córki. W umówionym terminie (po kilku potwierdzeniach telefonicznych - dzwoniono z perfumerii) moja córka i jej koleżanka pojawiły się na akcji i zostały potraktowane jak śmieci. Odmówiono im wykonania tych usług, które miały być darmowe, i na które sami je zaprosili dlatego, że dziewczyny nie przygotowały się finansowo na zakupy w perfumerii. Byłam przy przedstawianiu nam oferty i zapisywaniu na tę akcję dlatego wiem, że dziewczyny zostały perfidnie oszukane przez perfumerię Douglas. Żenada, hańba i wstyd dla firmy. Omijać ich szerokim łukiem skoro tak traktują klienta. Tym bardziej, że sami wyszli z propozycją, która dla nas okazała się oszustwem. Ciekawa jestem co mówiono przy zapisie innym klientkom.
Zalety:
Brak
Wady:
Wprowadzanie klienta w błąd. Nachalne "doradzanie" klientom przez co człowiek nie czuje się swobodnie w tym miejscu.
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~lotus
~lotus
Douglasa nie interesuje klient
dodano: 4 tygodnie temu
Dołączam się do niepochlebnych opinii na temat sieci Douglas. Problemem jest to, ze mają kompletnie nieprofesjonalny personel. Im bardziej agresywna osoba, tym wyżej zajdzie w Douglasie. Okazuje się że zastępca kierownika sklepu jest znacznie przyjemniejsza i bardziej profesjonalna niż kierowniczka sklepu. O centrali nawet nie wspomnę. Nie interesuje ich opinia klienta. Douglas ma rację. W większości działań widać natrętne dążenie do zysku za wszelka cenę. A zadowolenie klienta w ogóle się nie liczy
Zalety:
Niektóre przyjemne konsultantki marek
Wady:
Nachalność, agresja, brak profesjonalizmu
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Kamila
~Kamila
Klient ma zawsze rację, ale nie w Douglas
dodano: półtora miesiąca temu
Robisz zamówienie na kilka tysięcy, wyraźnie zaznaczasz co ma się znaleźć na fakturze, ktoś ze sklepu potwierdza, że te dane będą na fakturze, a później się zaczyna...
Niekompetencja pracowników, proszę się o zmianę danych na fakturze, mailowo lub telefonicznie nie ma to znaczenia. Otrzymuję zdawkowe odpowiedzi, w stylu "nie da się, bo nie". Zero jakichkolwiek argumentów, każą odsyłać towar i ponownie składać zamówienie tylko po to, by dane na fakturze się zgadzały. ŚMIECH.
Nie mówiąc o tym, że ktoś po złożeniu zamówienia potwierdził mi jeszcze przed zapłaceniem, że na fakturze będą te dane które ja chcę.
Liczy się tylko to, żeby się kasa zgadzała, a klientka taktuję się jak śmiecia. Wszędzie się da dogadać nawet u konkurencji "Sephora" ale w Douglasie nie.
Zalety:
brak
Wady:
obsługa klienta
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~aga
~aga
Panny mało zorientowane w temacie
dodano: półtora miesiąca temu
Niestety sieć sklepów ma koszmarną obsługę, najpierw osaczają klienta, konsultantki są mega namolne, natrętne i mało zorientowane np. w nowościach. Próbują wcisnąć na siłę tylko te produkty, które aktualnie muszą sprzedać! Przy kasie zawsze okazuje się, że np próbki zapachów akurat się skończyły! Standard, na allegro wylądowały?
Polecam douglas tylko internetowo! Na śląsku salony to dno! czekam na plajtę!
Zalety:
-
Wady:
beznadziejne konsultantki, brak giftów i próbek spersonalizowanych!
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~Beata
~Beata
omijać szerokim łukiem te sklepy
dodano: 4 miesiące temu
Nie polecam tego sklepu,kupiłam produkt na prezent i okazał się nietrafionym prezentem i jakież było moje rozczarowanie kiedy chciałam zwrócić!!! Niestety zwrot tylko na jakąś kartę podarunkową, którą można zrealizować tylko w sklepach Douglas, uważam że jest to ograniczenie moich praw bo gotówkę ode mnie chętnie wzięto ale oddać mi gotówkę- nie ma takiej opcji- dlaczego? Uważam, że jest to oszustwo!Nigdy nie kupię nic w tych sklepach i odradzę wszystkim moim znajomym zakupy w tych sklepach.
Zalety:
brak
Wady:
za dużo aby ich wymienić
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Produkty tej marki
Sklepy i usługi TOP 5
CCC - Sieć sklepów obuwniczych
685 opinii, 86 zdjęć
Biedronka - Sieć sklepów dyskontowych
360 opinii, 101 zdjęć
Lidl - Sieć sklepów dyskontowych
281 opinii, 46 zdjęć
Deichmann - Sieć sklepów obuwniczych
231 opinii, 30 zdjęć
IKEA - Sieć sklepów z meblami i akcesoriami do kuchni, sypialni, łazienki i pokoju
75 opinii, 13 zdjęć
Ostatnie opinie