zgłoś błąd lub sugestię

CCC - Sieć sklepów obuwniczych

0 promocji
15 produktów
85 zdjęć
1.59
średnia ocena na podstawie 647 opinii
 Sieć sklepów z butami damskimi, męskimi i dziecięcymi.
 Filtruj: 
Użytkownik ~Marcin
~Marcin
Nie kupować!
dodano: 2 dni temu
Buty noszone 20 min (z czego 15 min. w aucie jako pasażer). Pękła podeszwa od środka. Pierwsza reklamacja nie uznana. Powód: uszkodzenie mechaniczne. Napisano odwołanie. Druga odp. od serwisu: niewłaściwe użytkowanie. Sprawa trafiła do Rzecznika Praw Konsumentów. Kolejna odmowa. Buty trafiły do rzeczoznawcy który stwierdził ewidentnie wadę materiałową. Teraz Rzecznik ma wszystkie potrzebne dokumenty na kolejne pismo do nich.Koniec. Ludzi mają gdzieś! Myślą że buty są do leżenia w szafie a najlepiej jakbyśmy fruwali!
Zalety:
Brak
Wady:
Arogancja, arogancja i jeszcze raz arogancja!
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Maciej
~Maciej
Nigdy więcej CCC
dodano: 4 dni temu
Kupiłem buty Gino lanetti w promocyjnej cenie w CCC. Wygodne, ładne i tyle. Ładna miska jeść nie daje. Po trzech miesiącach użytkowania (zamiennie z innymi butami) rozciągnęły się dziurki do sznurówek w jednym bucie.Reklamacja i odpowiedź, że jest to uszkodzenie mechaniczne, które wynikło ze zbyt dużej użytej siły do zaciągania sznurówek. Odwołanie i prośba o naprawę, bo jeden but jest ok. Odpowiedź, że nie ma podstaw prawnych do uznania reklamacji. Taką odpowiedź można zastosować do każdej reklamacji. Do sieciowej konkurencji z Niemiec nie umywa się ta firma. Nie sądzę, aby chcieli równać do Deichmanna, bo to inna mentalność. Będę kupował w Deichmann. W CCC już na pewno nie.Tu i tu pracują Polacy, ale to podejście... Ach.
Zalety:
Ładne buty i wygodne, ale co z tego jeżeli trwałość żadna
Wady:
Jakość, trwałość, podejście do klienta, obsługa
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Kar
~Kar
Żenada
dodano: 4 dni temu
Szkoda słów dramat. Obsługa fatalna. nie przyjęli mi zwrotu sandałów po 2 dniach bo na podstawie ziarenek piasku na podeszwie stwierdzono ze byly używane (w sklepie na podłodze jest piach to i ziarenka sie przy mierzeniu wbijają). Zajście miało miejsce zima wiec nawet nie było gdzie w nich chodzić. Nie zginę z tego powodu dla mnie 200 zł to niecałe pół godziny pracy ( w odróżnieniu od panienek na sklepie Haha). Ale moja noga, obuta juz nie w ccc nigdy tam nie postanie.
Zalety:
Brak
Wady:
Fatalna nieprofesjonalna obsługa. Jak na wschód przystalo
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Michał
~Michał
Tragiczna jakość obuwia, buty zaczeły sięz cieraćjuz po 4 dniach normalnego użyt
dodano: 11 dni temu
Nie polecam kupować obuwia w tej sieci sklepów. Buty za 279zl po 4 dniach normalnego użytkowania miały zdartą podeszwę jakby chodzono w nich rok. Kiepska jakość materiałów i oczywiście reklamacja odrzucona.
Zalety:
brak
Wady:
podejście do klienta
słaba jakość materiałów
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Adam
~Adam
Dno
dodano: 2 tygodnie temu
Ostatni zakup w ccc! Buty za 99 zł po 5 dniach odbarwily się z czerwonego do szarego! Reklamacja nie uznana! Nie polecam tej marki
Zalety:
Brak
Wady:
W ulotce jest napisane że używanie podczas deszczu powoduje uszkodzenie przez użytkującego. Buty których nie powinno się używać!
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Produkty tej marki
Sklepy i usługi TOP 5
CCC - Sieć sklepów obuwniczych
647 opinii, 85 zdjęć
Biedronka - Sieć sklepów dyskontowych
339 opinii, 101 zdjęć
Lidl - Sieć sklepów dyskontowych
274 opinie, 46 zdjęć
Deichmann - Sieć sklepów obuwniczych
216 opinii, 30 zdjęć
IKEA - Sieć sklepów z meblami i akcesoriami do kuchni, sypialni, łazienki i pokoju
74 opinie, 13 zdjęć
Ostatnie opinie
 • Buty noszone 20 min (z czego 15 min. w aucie jako pasażer). Pękła podeszwa od środka. Pierwsza reklamacja nie uznana. Powód: ... »
  gość
  dodano: 28.04.2017
 • Niestety ale problem ciągle narasta. Trzeba te sprawy poruszać w internecie by coś w tej kwestii ruszyło. Dzisiaj w jednej ... »
  gość
  dodano: 28.04.2017
 • Pizza zimna. Otrzymałam sprite'a zamiast zamówionej coli. Cena wyższa niż podana online. 2 godz czas oczekiwania! A sos w ... »
  gość
  dodano: 26.04.2017
 • Kupiłem buty Gino lanetti w promocyjnej cenie w CCC. Wygodne, ładne i tyle. Ładna miska jeść nie daje. Po trzech miesiącach ... »
  gość
  dodano: 26.04.2017
 • Szkoda słów dramat. Obsługa fatalna. nie przyjęli mi zwrotu sandałów po 2 dniach bo na podstawie ziarenek piasku na ... »
  gość
  dodano: 26.04.2017