zgłoś błąd lub sugestię

CCC - Sieć sklepów obuwniczych

0 promocji
15 produktów
86 zdjęć
1.57
średnia ocena na podstawie 686 opinii
 Sieć sklepów z butami damskimi, męskimi i dziecięcymi.
 Filtruj: 
Użytkownik ~Ola
~Ola
Sieć sklepów ccc zeszło na psy-cena nie równa się jakość
dodano: 3 dni temu
Racibórz. Buty kupione 31.03.2017 r. Zgłoszenie reklamacyjne 09.11.2017 r., decyzja już 21.11.2017 r. Oczywiście uznano, że reklamacja jest bezzasadna, gdyż buty zostały niby zdewastowane. Po kilku miesiącach noszenia odwarstwiła się podeszwa od dołu i odkleiły się "noski" buta. Mam kolejną nauczkę, by nie kupować NIC w CCC. To już kolejna taka sytuacja, wcześniej miałam problem z butami na jesień (Lasockiego). Reklamacja została odrzucona, bo "buty były używane w czasie, gdy było mokro". Śmiech na sali. Jesienią w Polsce są same suche dni!
Nie ukrywam, że jestem rozczarowana decyzją firmy w sprawie reklamacji, ale cóż? Widząc po opiniach to nie ja jedna, dlatego opisałam całą sytuację.
Zalety:
Brak zalet skoro się rozwaliły.
Wady:
Słaba jakość obuwia
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~Anna
~Anna
Nie kupuj w CCC Lasockiego
dodano: 12 dni temu
Buty po dwóch dniach chodzenia buty Lasockiego oddane do reklamacji, gdyż odkleiła się podeszwa. Reklamacja w opinii rzeczoznawcy bezzasadna. Odradzam jakiekolwiek zakupy w CCC - nawet drogiego Lasockiego.
Zalety:
kolor buta
Wady:
źle wykonane skoro po 2 dniach odkleja się podeszwa
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~Piotr
~Piotr
Wygląda chińska
dodano: 2 tygodnie temu
Kupiłem adidasy firmy "Puma" cena ok. 179 zł. Po 5 miesięcy we wkładce porobiły się doły (ubytki w gąbce). Po złożeniu reklamacji (której nie uznano) dowiedziałem się, że dziury powstały dlatego, że nie były wymieniane wkładki i że przyczyną był pot. Jak można było wymieniać wkładki, jak były firmowo przyklejone? Przy kasie powiedziano mi że powinno się to zrobić u szewca odpłatnie, mimo 2-etniej gwarancji. Paranoja! Nie polecam tego sklepu.
Zalety:
Brak
Wady:
Odrzucanie reklamacji
Brak szacunku do klienta
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~zwykły człowiek
~zwykły człowiek
Nie kupujcie butów w CCC
dodano: 4 tygodnie temu
Odradzam! kupiłam botki z nowej kolekcji w sklepie w Kozienicach. Po 3 użyciach tak mnie zdarł na pięcie, że zrobiło mi się coś w rodzaju dziury. W ramach reklamacji chciałam po prostu wymienić buty na inny model. Reklamacja składana 2 razy i za każdym razem niezasadna. Liczy się tylko wydana kasa, a to że but nie nadaje się do użytku mają głęboko w *****! 3 tygodnie po zakupie były w reklamacji i mają w nosie klientki. Dziewczyny lepiej kupujmy w małych sklepikach, takie sieciówki mają nas gdzieś. Też kiedyś słuchając podobnego doświadczenia koleżanki pomyślałam, że przecież ja nie trafię na buty, które trzeba będzie reklamować. Każda może na takie trafić i zostanie wykpiona! Odradzam wszystkim!
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~kasia
~kasia
tanie, chińskie na raz
dodano: 4 tygodnie temu
Zakupione obuwie nie wytrzymało 3 m-cy, w trakcie użytkowania zerwała się dziurka od sznurówki, zareklamowałam, po czym otrzymałam odpowiedź, że obuwie nosi znaczne ślady użytkowania, zatem takie uszkodzenie nastąpiło wskutek niewłaściwego noszenia... zastanawiam się tylko jak inaczej użytkować obuwie? schować do szafy i nie nosić. W przypadku CCC niestety chyba tak, nie jestem zadowolona, nie polecam, a wręcz odradzam, dodam,że kupiłam w dziecku but za 70 zł zatem równowartość ceny obuwia w CCC i moja noga więcej w tej firmie nie zawita, choćby po japonki sami decydujcie ja wszystkim będę odradzać
Zalety:
żadnych
Wady:
same
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Produkty tej marki
Sklepy i usługi TOP 5
CCC - Sieć sklepów obuwniczych
686 opinii, 86 zdjęć
Biedronka - Sieć sklepów dyskontowych
359 opinii, 101 zdjęć
Lidl - Sieć sklepów dyskontowych
283 opinie, 46 zdjęć
Deichmann - Sieć sklepów obuwniczych
231 opinii, 30 zdjęć
IKEA - Sieć sklepów z meblami i akcesoriami do kuchni, sypialni, łazienki i pokoju
75 opinii, 13 zdjęć
Ostatnie opinie