zgłoś błąd lub sugestię

Bebiko 1 HA (Nutricia)

2.58
średnia ocena na podstawie 13 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Bebiko HA 1 mniejsza ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego u niemowląt z grupy ryzyka. To hipoalergiczne mleko początkowe przeznaczone dla zdrowych niemowląt, które nie mogą być karmione piersią, a są narażone na ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego. Są to niemowlęta, których rodzeństwo lub przynajmniej jedno z rodziców jest alergikiem. Dzięki odpowiedniemu procesowi technologicznemu białko zawarte w mleku Bebiko HA 1 zostało w znacznym stopniu pozbawione właściwości alergizujących i dlatego może być z powodzeniem stosowane u niemowląt narażonych na wystąpienie alergii na białko mleka krowiego.

 Filtruj: 
Użytkownik ~Janka
Unikac
dodano: 5-05-2017, 20:09
Nie polecam. Zaczęłam je stosować kiedy syn miał wysypkę. Owszem... zaczęła znikać. Ale strasznie nim wymiotował, bo tego ulewaniem nie można było nazwać, kupy były zielone i na dodatek jakby gazowane.
Zalety:
Brak
Wady:
Pojemność, smak, zielone kupy, wymioty,
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Karolina
Absolutne NIE!!!
dodano: 13-10-2015, 21:56
Masakra! Najgorsze mleko na jakie mogliśmy trafić! Synek po urodzeniu karmiony bebikiem w szpitalu i pozostaliśmy przy nim również w domu i to był nasz największy błąd! Po paru dniach w domu synek nie mógł zrobić kupki a jak juz w końcu sie udało to kupa była strasznie cuchnąca i bardzo zwarta. W kolejnych dniach wcale nie było lepiej ciagły brak kupy, rozdrażnienie, bóle brzuszka, brak bąków i ciągły krzyk. Oprócz tego mleko jakby nie zaspakajało głodu, ciężko je rozpuści, zostają drobonki które zapychają smoczek i dziecko dodatkowo się denerwuje. ZDECYDOWANE NIE!!!
Zalety:
ABSOLUTNY BRAK!
Wady:
Bóle brzuszka
Zaparcia
Nie zaspakaja głodu
Mleka nie da się dobrze rozpuścić zostaje dziwna zawiesina
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~Maria
Nigdy więcej
dodano: 25-08-2015, 15:24
Nie polecam, dziecko miało straszne zatwardzenie!mleko jakieś takie gęste i nie łatwo go rozpuścić. Mała jakby kaszę piła. Nigdy więcej! Dziecko jadło przez jeden dzien i wyrzuciłam resztę
Zalety:
BRAK
Wady:
gęste - nie leciało z butelki
Zatwardzenie
Cena wysoka jak na jakość
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~Marta
Dramat, tragedia i wszystko co najgorsze
dodano: 4-07-2015, 16:35
Dramat! Po krótkim stosowaniu mija córka dostała potwornych zaparć, wzdęć i bólu brzucha. Dzisiaj rano dziecko było osowiałe, apatyczne, przelewało się przez ręce. Całe szczęście zwymiotowało wszystko co wypiło i nastąpiła natychmiastowa poprawa!!! Zdecydowanie nie polecam!!!
Zalety:
Brak
Wady:
Kolki, wzdęcia, zaparcia, apatia, ciężkostrawny
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~aaa
NAJGORSZE
dodano: 4-06-2015, 21:13
Najgorsze jakie mały pił. Stosowalam bebiko ha zaraz po bebiku zwyklym . Po bebiku zwyklym mały miał wysypke , wiec szukałam ratunki w Ha. Po Ha pryszcze co prawda zeszły ale za to mały miał straszne zaparcia. Bez czopków się nie obeszło. Zielona kupka i straszne bóle brzuszka. Ryk był bez przerwy. Narazie jesteśmy na hipp i jest ok. zobaczymy jak pozniej :) No i trzeba dodać ze bebiko ha kiepsko się rozpuszcza i smakuje okropnie.
Zalety:
cena
Wady:
Okropny smak
ciężko sie rozpuszcza , pozostaje proszek na dole nierozpuszczony
okropne bóle brzuszka
zielona kupka
zaparcia
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
334 opinie, 17 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
242 opinie, brak zdjęć
Pneumolan, Syrop na kaszel i wzmacnianie odporności
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek-wersja do 01.2016
112 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
89 opinii, 5 zdjęć
Ostatnie opinie