zgłoś błąd lub sugestię

Bebiko 1 (Nutricia)

3.81
średnia ocena na podstawie 181 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Bebiko 1: Jest odpowiednie dla niemowląt w przypadku, gdy nie jest karmione piersią lub, po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego. Zawiera opatentowaną kompozycję prebiotyków NUTRICIA oraz kompozycję wszystkich składników odżywczych.

Skład: odtłuszczona serwatka z mleka, oleje roślinne, laktoza z mleka, błonnik pokarmowy, odtłuszczone mleko w proszku, śmietanka w proszku z mleka, składniki mineralne, witaminy, tauryna, l-tyrozyna, lecytyna sojowa, l-tryptofan.

 

 Filtruj: 
Użytkownik ~Janka
Kazse dziecko woli cos innego
dodano: 5-05-2017, 20:04
Synek miał po nim kolki i straszne zatwardzenie. Pierwszej córce służyło. Drugiemu dziecku niestety nie. Po wypiciu butelki płakał.
Zalety:
Cena, dostępność
Wady:
Kolki, zatwardzenia, kartonowe pudełko
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Mleko dobrze się smakuje i mały pije z przyjemnością
dodano: 16-01-2017, 3:25
Mój synek od początku pije Bebiko 1 od urodzenia z Nutrifluor. I powiem że nie mam zastrzeżeń co do tego mleczka. Mały pije je ze smakiem. Normalnie się załatwia i nie ma żadnych zaparć. 2 razy miał kolkę, jednak tylko przez to że tatuś przesadził z ilością mleka i robił po prostu za tłuste. Tak ogólnie to nawet położna jak przychodziła na wizyty to sama mówiła że bebiko nie jest złym mlekiem... Bobolin ponoć ma więcej wad... Pozdrawiam :-)
Zalety:
smaczne,
nie powoduje kolek
Wady:
Jak dla mnie brak wad.
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Nie polecam!
dodano: 20-10-2016, 17:01
Beznadzieja! Przeszłam na to mleko po porażce z Bebilonem ProNutra. Masakra! Kupki jak plastelina zbite (po bebilonie były chociaż miękkie), mała dostała okropnego zaparcia, a do tego kolki, której nigdy przedtem nie miała! Na badaniu USG córka miała ogromne złogi gazów jelitowych, przez które dostała kołki! Byłam w szoku, że mleko może aż tak zaszkodzić! Nie polecam!
Nam pomogło mleczko HIPP BIO COMBIOTIC.
Zalety:
Tanie
Wady:
Kupki jak plastelina
Powoduje kolki
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Adzia86
Bebiko Comfort 1 kolki i zaparcia
dodano: 3-10-2016, 16:37
Drogie mamy pomóżcie!Moja córcia ma 5 tygodni i musiałam zacząć karmić sztucznym mlekiem ponieważ malutka się nie najadała piersią i zaczęły się problemy jeszcze większe.Podawaliśmy mleko Bebilon i mała dostała zaparć,zmieniliśmy na Nan i dostała mega zaparć i kupiłam Bebico Comfort 1 kolki i zaparcia i było lepiej przez kilka dni ale teraz niunia ma zaparcia i gazy jej wstrzymuje i często ulewa a przy tym wszystkim często się ulewa i jest ogromny płacz.Byliśmy już u dwóch pediatrów i jak zwykle z marszu diagnoza KOLKA!W środę wybieramy się do kolejnego pediatry.Co robić bo sił już brak?!
Zalety:
Nie widzę żadnych
Wady:
Mega zaparcia
Wstrzymanie gazów
Mega ulewanie
Komentarze do opinii:
Użytkownik olalaa
7 miesięcy temu

Radzę Ci Andziu kup sobie profesjonalny laktator np na tablicy Spectra 3 używany Tuffiego, jest rekomendowany przez Inst. Matki i Dziecka i odciągaj dziecku swój pokarm, możesz spokojnie jeszcze rozbudzić laktację od zera, nawet gdybyś nie miała wcale mleczka, to ono się pojawi, do kilku msc po porodzie tak jest, tylko trzeba cierpliwie odciągać 7- 8 razy dziennie, po kilku dniach będzie sporo mleczka, a po kolejnych juz bardzo dużo, zajmie Ci to ok tygodnia od zera, jeśli nie masz teraz pokarmu, a dziecko nie będzie skazane na mleko krowie z domieszką chemii, polecam, ja tak robię.

Użytkownik Katrinella
7 miesięcy temu

Polecam Ci wypróbować mleko HIPP BIO COMBIOTIC. Tez miałam problemy brzuszkowe z córeczka. Po tym mleku wszystko odeszło jak zły sen! I bądź cierpliwa bo u nas zaczęło działać po 3-4 dniach. Do tej pory jest super.

Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
mieszane uczucia
dodano: 18-07-2016, 12:54
Mam mieszane odczucia. Na Bebiko przeszłam z Beilonu 1 z Pronutra, że niby Bebilon najlepszy na rynku, a jak dla mnie okazał się najgorszym syfem, po którym zaczęły się problemy z brzuszkiem u 3 tygodniowego malucha. Po wywiadzie w śród koleżanek zdecydowałam się na Bebiko i tu znowu rozczarowanie. Po Bebilonie syn robił kupkę w wielkich mękach co drugi dzień, a teraz jeszcze bardziej stęka i robi co trzeci dzień! Lekarz mówi, że to norma i może nie robić nawet przez 7 dni kupy. Tak samo jak po Bebilonie są strasznie śmierdzące i częste gazy, przy których dziecko stęka i pręży się. Na szczęście syn nie ulewa jak przy Bebilonie, ale za to je bardzo powoli i często się pręży w trakcie jedzenia. Większość komentarzy, to że dzieci na Bebiko się nie najadały, u mnie na odwrót - jak zawsze jadł po 100-120, tak teraz ledwie i powoli 80-90, a czasem nawet 60 ml. W nocy potrafi przespać nawet do 6,5 h, gdzie wcześniej wstawał co 3 h. Nie wiem czy to zbieg okoliczności i syn dłużej śpi bo ma prawie 2 mce, czy zasługa mleka. Mleko ma słodki i jednocześnie dziwny posmak - ja to porównałam do starych orzechów. Do tego Bebiko okropnie śmierdzi! Jak się otwiera butelkę z resztkami to dopiero cuchnie ! Myślę, że przez to, że podajemy synowi Espumisan i Delicol to nie zauważyłam, większych zmian w zachowaniu. Oprócz ceny nie widzę plusów ( może po za tym, że dłużej śpi, ale nie jestem pewna czy to mleko).
Zalety:
- cena
Wady:
- dziecko ma zaparcia, wypróżnia się co 3 dzień
- dziecko ma bardzo częste i bardzo śmierdzące gazy
- dziecko często pręży się i stęka przy oddawaniu gazów, a przy załatwieniu się, wygląda jakby głowa miała zaraz wybuchnąć
- nie dobry smak
- śmierdzi okropnie
- dziecko nie dojada porcji
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
333 opinie, 17 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
241 opinii, brak zdjęć
Pneumolan, Syrop na kaszel i wzmacnianie odporności
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek-wersja do 01.2016
110 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
89 opinii, 5 zdjęć
Ostatnie opinie