zgłoś błąd lub sugestię

Bebiko 1 (Nutricia)

3.83
średnia ocena na podstawie 183 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Bebiko 1: Jest odpowiednie dla niemowląt w przypadku, gdy nie jest karmione piersią lub, po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego. Zawiera opatentowaną kompozycję prebiotyków NUTRICIA oraz kompozycję wszystkich składników odżywczych.

Skład: odtłuszczona serwatka z mleka, oleje roślinne, laktoza z mleka, błonnik pokarmowy, odtłuszczone mleko w proszku, śmietanka w proszku z mleka, składniki mineralne, witaminy, tauryna, l-tyrozyna, lecytyna sojowa, l-tryptofan.

 

 Filtruj: 
Dobra jakość i cena
dodano: 6-11-2017, 13:06
Karmię moje 7-miesięczne dziecko mlekiem modyfikowanym od jego pierwszych dni życia. Wypróbowałam już wiele mlek. Uważam jednak, iż mleko Bebiko Nutriflor+ (zarówno 1 jak i 2) jest najlepsze, gdyż moja córeczka najlepiej je tolerowała. W przeciwieństwie do innych mlek, nie miała po nim dolegliwości brzuszkowych ani zmian skórnych. Poza tym łatwo i szybko je przygotować.Jeżeli miałabym polecić rodzicom jakiekolwiek mleko- to na pewno Bebiko Nutriflor +(ze względu na jakość i cenę).
Zalety:
- dobre dla brzuszka i skóry
- dobra jakość
- spokojny sen
- dobra cena
- łatwe i szybkie w przygotowaniu
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Milena
Świetne mleko w dobrej cenie nawet dla wymagających brzuszków
dodano: 20-07-2017, 22:49
Dla mojego maluszka mleczko w 100% odpowiednie. Karmię piersią, ale dokarmiam. Próbowaliśmy kilka mlek różnych firm. Długo wahałam się przed wyborem Bebiko, ale to był idealny strzał. Bobas rewelacyjnie zareagował na to mleczko, nie ma problemów z brzuszkiem, żadnych kołek i ulewania, a kupki piękne żółte do tego codziennie bez problemów. Polecam
Zalety:
Dobra cena i dostępność
Wady:
Dla mnie brak
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~Janka
Kazse dziecko woli cos innego
dodano: 5-05-2017, 20:04
Synek miał po nim kolki i straszne zatwardzenie. Pierwszej córce służyło. Drugiemu dziecku niestety nie. Po wypiciu butelki płakał.
Zalety:
Cena, dostępność
Wady:
Kolki, zatwardzenia, kartonowe pudełko
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Mleko dobrze się smakuje i mały pije z przyjemnością
dodano: 16-01-2017, 3:25
Mój synek od początku pije Bebiko 1 od urodzenia z Nutrifluor. I powiem że nie mam zastrzeżeń co do tego mleczka. Mały pije je ze smakiem. Normalnie się załatwia i nie ma żadnych zaparć. 2 razy miał kolkę, jednak tylko przez to że tatuś przesadził z ilością mleka i robił po prostu za tłuste. Tak ogólnie to nawet położna jak przychodziła na wizyty to sama mówiła że bebiko nie jest złym mlekiem... Bobolin ponoć ma więcej wad... Pozdrawiam :-)
Zalety:
smaczne,
nie powoduje kolek
Wady:
Jak dla mnie brak wad.
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Nie polecam!
dodano: 20-10-2016, 17:01
Beznadzieja! Przeszłam na to mleko po porażce z Bebilonem ProNutra. Masakra! Kupki jak plastelina zbite (po bebilonie były chociaż miękkie), mała dostała okropnego zaparcia, a do tego kolki, której nigdy przedtem nie miała! Na badaniu USG córka miała ogromne złogi gazów jelitowych, przez które dostała kołki! Byłam w szoku, że mleko może aż tak zaszkodzić! Nie polecam!
Nam pomogło mleczko HIPP BIO COMBIOTIC.
Zalety:
Tanie
Wady:
Kupki jak plastelina
Powoduje kolki
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
335 opinii, 17 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
242 opinie, brak zdjęć
Pneumolan, Syrop na kaszel i wzmacnianie odporności
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek-wersja do 01.2016
112 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
89 opinii, 5 zdjęć
Ostatnie opinie