zgłoś błąd lub sugestię

Sufrin (Laboratoire du Dr.J.Lefevre-France)

Informacje o produkcie

SUFRIN to suplement diety produkcji francuskiej, przeznaczony dla osób dorosłych, złożony wyłącznie z naturalnych składników, którego głównym aktywnym składnikiem są związki łatwo przyswajalnej przez organizm bio-siarki, która została wzbogacona olejami – piniowym i lnianym – antyutleniaczami zwalczającymi wolne rodniki. Preparat został stworzony 400 lat temu i jest efektem pracy holenderskich alchemików, którzy na życzenie króla poszukiwali złota i eliksiru młodości. Choć alchemicy w dużej mierze działali w oparciu o intuicję i obserwację przyrody, współczesna wiedza medyczna i farmaceutyczna potwierdziła rolę i skuteczność składników preparatu w łagodzeniu skutków starzenia się organizmu oraz w utrzymywaniu organizmu w prawidłowym stanie i kondycji. Ze względu na wyjątkową skuteczność i działanie nie powodujące powstawania skutków ubocznych, pomimo upływu lat receptura preparatu oraz sposób jego wytwarzania nie zostały zmienione do dnia dzisiejszego. Naturalne składniki preparatu oraz receptura i sposób wytwarzania niezmienione od 400 lat są gwarancją skutecznego, sprawdzonego i bezpiecznego działania. Ponadto ze względu na biologicznie aktywne składniki oraz korzystny wpływ siarki na organizm, preparat charakteryzuje się bardzo wszechstronnym i kompleksowym działaniem.

SUFRIN to supelement diety uzupełniający dietę w siarkę organiczną nieutlenioną zwaną bio-siarką.

Bio-siarka, ze względu na swe właściwości bierze czynny udział w procesach zachodzących w organizmie człowieka. Jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania, szczególnie przy:
-dolegliwościach reumatycznych i zwyrodnieniowych – bio-siarka jest niezbędna do prawidłowego rozwoju chrząstek stawowych, ułatwia ich regenerację i sprawne funkcjonowanie – ponadto podobnie jak oleje lniany i piniowy zawarte w preparacie, posiada silne właściwości przeciwzapalne;
-zaburzeniach funkcji wątroby i dróg żółciowych, szczególnie przy konieczności kuracji odtruwających – wątroba działa jak filtr oczyszczający wątrobę z toksyn, bio-siarka natomiast pomaga wątrobie w wykonywaniu czynności odtruwania oraz wspomaga produkcję kwasów żółciowych;
-zmianach skórnych ( trądzik, łuszczyca, egzemy ) oraz dla ogólnej poprawy stanu skóry włosów i paznokci – bio-siarka jest podstawowym składnikiem keratyny – białka skóry, włosów i paznokci oraz kolagenu warunkującego prawidłowy ich wygląd, stan i elastyczność; bio-siarka oraz pozostałe składniki preparatu biorą również czynny udział w zwalczaniu stanów zapalnych oraz zakażeń grzybiczych skóry i mieszków włosowych; ponadto olejek piniowy i lniany są źródłem aktywnych przeciwutleniaczy zwalczających wolne rodniki, które są główna przyczyną starzenia się organizmu
-zachwianej równowadze psychofizycznej organizmu  ( przemęczenie psychofizyczne,  wycieńczenie organizmu) – bio-siarka jako składnik każdej komórki wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, pełni rolę energetyczną uczestnicząc w wielu procesach enzymatycznych, ponadto wraz z manganem i fosforem jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego;
-pierwszych oznakach starzenia się organizmu w celu spowolnienia i złagodzenia tego procesu – ze względu na obecność bio-siarki w strukturach białkowych każdej komórki organizmu, niektórych witaminach, hormonach i innych substancjach warunkujących prawidłowe funkcjonowanie organizmu, wpływa ona na możliwości regeneracyjne organizmu, opóźnia proces starzenia, działa energetyzująco i rewitalizująco; funkcje te wspomagają pozostałe składniki preparatu – przeciwutleniacze – olej piniowy i lniany, neutralizujące wolne rodniki, które są głównym powodem starzenia się organizmu.


 Filtruj: 
Użytkownik ~siouxi69
paznokcie
dodano: 3-05-2015, 23:06
Poprawił się dość radykalnie stan paznokci (zawsze miałam łamliwe i miękkie) ale bolące staw,y bez zmian. Niestety...
Zalety:
paznokcie
Wady:
brak
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Użytkownik ~Grażka
Sufrin zdecydowanie pomaga leczyć i usprawniać chore stawy
dodano: 6-01-2015, 19:56
Kupiłam po raz pierwszy Sufrin wiedząc, że siarka pomaga na stawy ( na,które choruję) i również z tego powodu, że nie ma on w zasadzie działań ubocznych.
Stosuję go okresowo już od dwóch lat, zwykle przez okres dwóch miesięcy.
W moim przypadku wyraźnie zmniejsza się ból stawów i ich sztywność. W stawach kolanowych jest ogromna poprawa. Ogólnie też czuję się zdrowsza, mam więcej energii, paznokcie lepsze.
Małe kapsułki są łatwe do połknięcia.
Załączona maleńka książeczka zawiera dużo istotnych informacji.
Produkt spełnia moje oczekiwania.
Zalety:
Brak działań ubocznych
Kapsułki są łatwe do połknięcia
Wady:
Czasami odbija się siarką
Czy ta opinia jest pomocna? (8)
 
Użytkownik ~Michał
Pomaga w łuszczycy
dodano: 17-05-2014, 13:40
Od kilku dni stosuję na łuszczycę. Widzę wyraźną poprawę
Zalety:
Naturalny. Nie szkodliwy. NIe można przedawkować
Wady:
Cena. Odbijanie siarką.
Czy ta opinia jest pomocna? (8)
 
Użytkownik ~Gosia
Polecam!!
dodano: 17-12-2012, 22:30
Od kilku miesięcy zwalczam grzyby candida, polecono mi sufrin , stosuję go systematycznie. Ostatnie badanie wykazało mniejszy przyrost, więc siarka działa, oby tak dalej!
Zalety:
Tabletki dobrze się łyka
Wady:
Zróżnicowana cena
Czy ta opinia jest pomocna? (6)
 
Użytkownik ~Gosia
Polecam
dodano: 17-12-2012, 13:13
Od kilku miesięcy zwalczam grzyby candida, polecono mi sufrin , stosuję go systematycznie. Ostatnie badanie wykazało mniejszy przyrost, więc siarka działa, oby tak dalej! "
Zalety:
Tabletki dobrze się łyka
Wady:
Zróżnicowana cena
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie