zgłoś błąd lub sugestię

Kuchnia Nauka Gotowania, 600746E13 (Little Tikes)

5.00
średnia ocena na podstawie 1 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Super zestaw kuchenny łączący wiele funkcji. Ma dwa główne tryby zabawy: pierwszy charakteryzuje się tym, że to kuchnia rozpoznaje rodzaj pożywienia jakim bawią się dzieci, a drugi to tryb nauki. Dzieci uczą się kolorów, poznają nowe kształty, liczby czy literki. Kuchnia zawiera 38 akcesoriów. Wymagane baterie 2 AA ( w zestawie nie dołączono baterii ). Przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 lat.
Rozmiary:
75x 43x 57
waga: 9.07 kg.

 Filtruj: 
Użytkownik ~gość
JEST ŚWIETNA
dodano: 10-04-2013, 13:09
Witam, kuchnie zakupiłam dla mojej 14 miesięcznej córeczki, na początku się długo zastanawiałam jaką kuchnie wybrać. I do końca nie byłam pewna. Choć kuchnia posługuje się językiem angielskim to według mnie jest rewelacyjna. Początkowo po otwarciu kartonu nie zrobiła na mnie wyjątkowego wrażenia, pomyślałam "kolejny produkt o niebo ładniejszy na zdjęciach niż w rzeczywistości" ale po złożeniu i naklejeniu naklejek jest naprawdę bardzo ładna i stylowa! Moją córkę najbardziej zaciekawiły owoce które dzięki rzepom w środku można dzielić na dwie części i jajko które ciągle wyjmuje i wkłada do skorupki. Wydaje mi się że jest to wyjątkowy asortyment którego nie spotkałam dotąd w innych kuchniach, a nawet nie można kupić ich osobno.Do tego wrzuca produkty zadowolona do czerwonego kosza i chowa je do lodówki i piekarnika. Wciska przy tym guzik dzięki któremu można usłyszeć różne polecenia i piosenki w języku angielskim i wesoło przy nich tańczy. Szkoda na pewno że nie ma odpowiednika w języku polskim, ale naprawdę bardzo polecam ten produkt. Sama się nim świetnie bawię ;).
Zalety:
bogaty i wyjątkowy asortyment produktów dodatkowych jak jajko owoce które można rozkrajać. Kuchenka rozpoznaje do tego jaki produkt właśnie położyliśmy na desce do krojenie lub na patelnię, po położeniu ich w te miejsca sama nazywa produkty. słychać dźwięki gotowania lub smażenia
Wady:
Język, na pewno z czasem się język angielski przyda, ale skoro jeśli jeszcze nie zna polskiego, to pewnie trochę trzeba będzie poczekać aż zacznie na niej to robić wrażenie, ale to taka wada na wyrost bo przecież inne kuchenki w ogóle nie mówią ;). Dodała bym jeszcze więcej dźwięków na przykład do piekarnika lub jakieś lampeczki chociaż, bo piekarni i lodówka mają wygląd szafeczek z jedną półką w środku.
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
335 opinii, 17 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
242 opinie, brak zdjęć
Pneumolan, Syrop na kaszel i wzmacnianie odporności
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek-wersja do 01.2016
112 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
89 opinii, 5 zdjęć
Ostatnie opinie