zgłoś błąd lub sugestię

Tuby uzupełniające - różne zestawy i kolory (Play Doh)

4.63
średnia ocena na podstawie 4 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Tuby z dodatkowymi kolorami uzupelnienie dla innych zestawów lub zestaw do samodzielnego lepienia.

 Filtruj: 
Najlepsza ciastolina
dodano: 15-12-2016, 20:52
Bardzo fajna opcja z możliwością dokupienia dodatkowych tubek. Cena za 4 tuby to ok. 20 zł, choć ostatnio dorwałam w promocji w jednym z marketów za 10 zł. Kolory bardzo ładne,żywe. Ciastolina jest bardzo miękka i łatwo się formuje. Nie brudzi, a nawet jak wklei się w dywan czy we włosy to wystarczy zaczekać aż stwardnieje i po prostu ją wykruszyć. Pachnie ładnie, czuć delikatnie wanilię. Produkt nie uczula i wystarcza na długo. Opakowania łatwo się otwierają i zamykają więc moje dziecko nie ma z tym problemu. Moja ośmioletnia córka uwielbia bawić się zestawami play doh z ciastoliną i bardzo często po nią sięga. Jest to zdecydowanie zabawa, która się dziecku nie znudzi więc polecam.
Zalety:
1. Żywe,ładne kolorki.
2. Miękka
3. Nie brudzi.
4. Nie uczula.
5. Nie droga
Wady:
Nie ma
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Idalna na pierwszą ciastolinę.
dodano: 27-03-2013, 18:30
Bardzo ładne kolory, takie żywe. Ciastolina jest dość miękka, łatwo się formuje więc nadaje się nawet na początkowe przygody. Nie ma specyficznego zapachu takiego jak plastelina- po prostu nie śmierdzi. Gdy zabrudzi się ubranie nie ma problemu z wyczyszczeniem, bardzo łatwo ją wykrószyć. Gdy włożymy gotową figurkę do lodówki ciastolina twardnieje, więc można później się nią bawić.
Zalety:
łane kolory,
nie śmierdzi
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Rewelacja!
dodano: 7-12-2011, 13:55
Produkt, który przebił plastelinę. I teraz rodzice w imieniu dziecka proszą o niego - dodatkowe tuby :). Bo naprawdę jest fajna - ma idealną konsystencje do wyrobów w rączkach, foremkach- bez ogrzania w rączkach, jak tradycyjna plastelina. Niesamowite kolory. Fajne opakowania - bo to bardzo przydatne po. I jest bezpieczna dla dziecka. A i jaksze go zajmująca na długo.
Zalety:
miękka
plastyczna
kolorowa
w pudełkach
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Nasza pierwsza ciastolina
dodano: 29-11-2011, 20:57
Od jakiegoś miesiąca przymierzamy się do ciastoliny. Zakupiliśmy właśnie tą. Córka nie ma jeszcze 2 lat ale pomału zaczyna rozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Ciastolina ta nie zawiera substancji niebezpiecznych dla dziecka, co ciekawe możemy wyczytać z opakowania zawiera pszenicę. Jest bardzo miękka, łatwo daję się kształtować w małych rączkach dziecka. Nie brudzi. Zapach też jest znośny. Na pewno w porównaniu z plasteliną. Na razie bardziej ja się nią bawię niż córka. Wycinamy razem kształty foremkami do ciasta, robimy kulki, wałkujemy itp. Bardzo łatwo się ją czyści, gdyż malutkie pozostałości po zabawie szybko wysychają i wyglądają jak rysiki ołówka lub kredek. Z dywanu łatwo wykruszyć. POlecam
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
335 opinii, 17 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
242 opinie, brak zdjęć
Pneumolan, Syrop na kaszel i wzmacnianie odporności
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek-wersja do 01.2016
112 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
89 opinii, 5 zdjęć
Ostatnie opinie