zgłoś błąd lub sugestię

Multilac synbiotyk (Genexo)

4.10
średnia ocena na podstawie 10 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Nowoczesny synbiotyk zawierający 9 wyselekcjonowanych żywych szczepów bakterii probiotycznych.
Skład
Substancje czynne: Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus, składnik prebiotyczny- oligofruktoza.
Wskazania
W biegunce podróżnych, w innych zaburzeniach jelitowych (m.in. zaparcia, wzdęcia), w trakcie i po antybiotykoterapii, w przypadku zwiększonej skłonności do infekcji.
Dawkowanie
1 kapsułkę dziennie.
Działanie
Przyjmowany przed planowanym wyjazdem zapobiega wystąpieniu biegunki, skraca czas trwania biegunki, zmniejsza ilość wypróżnień.

 Filtruj: 
Naprawdę działa
dodano: 15-04-2014, 9:54
Zaznaczam że brałam multilac niezgodnie ze wskazaniami producenta czyli dwa razy dziennie (tak jak antybiotyk) ze standardowym zachowaniem 2h przerwy między synbiotykiem a antybiotykiem.Naprawdę działa.Gdy nie biorę osłony do antybiotyku zawsze mam biegunkę albo chociaz uczucie przelewania (przy słabszych probiotykach tez mi się zdarza),tutaj-nic,zero wzdęć,przelewania,biegunki.Czyli działa.
Zalety:
Niedrogi (był w promocji za 11 zł)
Nie trzeba trzymać w lodówce
Skuteczny
Wady:
mogliby zrobić opakowanie 24
Czy ta opinia jest pomocna? (10)
 
Użytkownik ~mamcia
Działa jak powinien, ma odpowiedni smak, łatwy w użyciu
dodano: 19-03-2014, 11:04
Przetestowałam wiele probiotyków, w tym Dicoflor, który też jest niezły, ale Multilac nie ma sobie równych. Moje dziecko źle znosi antybiotyki, jak zwykle mimo podawania wówczas Lacidofilu i Dicofloru, miała biegunę,bóle brzuszka. Ból brzucha utrzymywał się jeszcze po antybiotyku, więc lekarz zalecił wprowadzić probiotyk na dłuższy czas, kupiłam wtedy dla odmiany właśnie Multilac baby, który teraz zawsze podaję jak widzę,że dziecko ma problem brzuszkowy, pomaga jako jedyny przywrócić równowagę. Wydaje mi się,że podnosi też odporność, tylko trzeba go stosować przez jakiś czas, bo po jednej saszetce cudów nie będzie;) Dla nas póki co to nr.1!!!
Polecam go teraz każdej mamie kiedy słyszę,że coś jest nie tak z brzuszkami ich dzieci.
Zalety:
Smak, wygodna saszetka, skuteczny
Wady:
Nie ma
Czy ta opinia jest pomocna? (7)
 
Użytkownik ~a
super
dodano: 14-11-2013, 10:15
ja jestem bardzo zadowolona. moja córka bardzo źle od dziecka znosi antybiotyki odkąd daję jej multilac nie ma żadnych problemów żołądkowych
Zalety:
cena, zastosowanie
Wady:
brak
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Użytkownik ~Hubert
Nic nie warty
dodano: 28-02-2013, 12:36
Brak szczepów. Są tylko nieprzebadane gatunki bakterii. Moje dzjecko dostalo potwornej biegunki przy stosowaniu antybiotyku z Multilaciem, aż wylądowaliśmy w szpitalu. Tam synek dostal Dicoflor i wszystko ustąpiło. Polecam Dicoflor. Multilacu nie polecam. Parę złoty mniej w aptece, a później szpital...
Zalety:
Brak
Wady:
Produkt nie wart przysłowiowego "złamanego grosza"
Czy ta opinia jest pomocna? (10)
 
Użytkownik MZO73
2 0 0
bardzo dobry synbiotyk
dodano: 27-02-2012, 22:30
dobry synbiotyk, uzywam nie tylko przy antybiotykoterapii. Czas oczekiwania na działanie leku kilka dni, bardzo dobry przy zapaleniu jelit, zadziałał i przywrócił jelita do pracy co oznacza, że bakteriologicznie wszystkowróciło do normy. Ma chyba najwięcej szczepów bakterii ze wszystkich dostępnych synbiotyków na rynku. POLECAM
Zalety:
szybkie działanie i na długo
Wady:
brak
Czy ta opinia jest pomocna? (17)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie