zgłoś błąd lub sugestię

Ketoflexan (Sandoz)

5.00
średnia ocena na podstawie 2 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Ketoflexan na sprawne stawy to nowoczesny preparat, zawierający składniki pochodzenia naturalnego, które utrzymują stawy w dobrej kondycji. W pływa korzystnie na ruchomość, wytrzymałość oraz sprawność stawów.Siarczan glukozaminy - naturalny składnik budulcowy chrząstki stawowej. Uczestniczy w tworzeniu i odbudowie chrząstki, której stopniowe zużywanie przyczynia się do problemów ze stawami. Pomocny w utrzymaniu odpowiedniego funkcjonowania stawów poprzez zachowanie odpowiedniej elastyczności chrząstki. Siarczan chondroityny - chondroityna jest naturalnym składnikiem chrząstki stawowej i odpowiada za jej elastyczność oraz za ruchomość stawów.Witamina C i E - wykazują działanie przeciwutleniające i są uznanymi substancjami w walce z wolnymi rodnikami, które powodują procesy starzenia. Witamina E jako silny przeciwutleniacz niszczy i neutralizuje wolne rodniki, które uszkadzają komórki chrząstki stawowej. Witamina C uczestniczy w procesie biosyntezy kolagenu (jednego z podstawowych składników tkanki łącznej. Witaminy Ci E współdziałają ze sobąCynk - wzmacnia naturalną odporność, pomaga w zwalczaniu szkodliwych dla chrząstki stawowej wolnych rodników; jest konieczny dla utrzymania zdrowych stawów i kości 2-3 tabletki dziennieTabletkę należy przyjmować po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. Zaleca się przyjmowanie preparatu przez okres 2-3 miesięcy. Następnie w celu utrzymania efektów powtórzyć przyjmowanie preparatu po około 2 miesiącach przerwy. 1 tabletka zawiera:siarczan glukozaminy 500mgsiarczan chondroityny (z rekina) 200mgekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa) 85mgwitamina C 26,5mgcynk 3,3mgwitamina E 4mg

 Filtruj: 
Użytkownik ~Pfizer
Doskonały złożony lek na stawy i kręgosłup.
dodano: 2-05-2012, 21:55
Bardzo dobry preparat który pomógł mi przy opuchniętych i bolących kolanach oraz kręgosmyku.Bardzo dobra cena promocyjna 90 tabletek . Polecam.
Zalety:
Skuteczny.
Wady:
Brak wad.
Czy ta opinia jest pomocna? (8)
 
Użytkownik ~Andrzej M.
Zalecam wszystkim
dodano: 23-05-2011, 22:15
Długo nie mogłem uzyskać pełnej sprawności z powodu bólu kolan i stawu biodrowego. Zakupiłem ketoflexan i po dwu tygodniach brania jednej pastylki dziennie, poczułem ulgę, wręcz uzdrowienie. Nie będę wymieniał leki jakie brałem bo nie warto.
Zalety:
Cudowny lek.
Wady:
nie znam takich.
Czy ta opinia jest pomocna? (23)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie