zgłoś błąd lub sugestię

1 Bio Combiotik (HiPP)

4.43
średnia ocena na podstawie 224 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Bazując na najnowszych doniesieniach naukowych dotyczących mleka kobiecego, zespół ekspertów HiPP, specjalizujących się w żywieniu niemowląt, opracował recepturę mleka nowej generacji. Mleko HiPP BIO Combiotik® jest dopasowane do szczególnych wymagań żywieniowych Twojego dziecka.  Znajdziesz w nim wyjątkową kompozycję składników:
    * - prebiotyczny błonnik pokarmowy (GOS) - na wzór mleka matki - wspiera rozwój korzystnej mikroflory jelitowej,
    * - naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego – pierwotnie pochodzące z kobiecego mleka. Mleko mamy zawiera różne bakterie probiotyczne - ich rodzaj jest cechą indywidualną każdej kobiety.
    * Omega - 3 - niezbędne kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3 - są ważne dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych, a nasz organizm sam ich nie wytwarza. Dlatego dostarczanie tych kwasów tłuszczowych z pożywieniem jest szczególnie ważne dla zdrowego rozwoju dziecka.

 

 Filtruj: 
Użytkownik ~Grzegorz
Polecam
dodano: 29-11-2017, 12:59
Bardzo dobre mleko już drugie dziecko u nas dostaje i jest ok. Dwa ruchy butelki i mleko rozpuszczone, więc w porównaniu z bebilonem niebo, a ziemia. Dostępne w internecie oraz sieci rossman i Auchan (tutaj najtaniej). Cenowo wychodzi drożej niż inne ale opłaca się doinwestować. Dostępne najczęściej opakowanie kartonowe 600 i rzadziej puszka 800.
Zalety:
świetnie się rozpuszcza
Wady:
cena
mała dostępność
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Zatroskana Mama
Dobre mleczko
dodano: 13-10-2017, 12:58
Witam, jesteśmy na tym mleku dwa dni, ale na razie ciężko mi powiedzieć, czy jest dobre dla mojej córki, choć je z apetytem i jest spokojna, ale czy na pewno pomaga na zaparcia i jest dobre dla wcześniaków? czekam na odp
Zalety:
jest smaczny
Wady:
opakowanie
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Sylwia
Świetne mleczko!
dodano: 28-08-2017, 21:01
Córka na Bebilonie i Nanie miała straszne zaparcia - musiałam stosować czopki. Szukając odpowiedniego dla niej mleka postanowiłam zakupić mleko HiPP i to był strzał w "10"! Zaparcia już więcej się nie pojawiły, malutka zjada go ze smakiem. W nocy potrafi przespać 7 godzin po zjedzeniu wieczornej porcji, więc mleczko jest sycące. Bardzo polecam to mleko rodzicom, którzy mają problemy z zaparciami u swoich pociech - nam bardzo pomogło!
Zalety:
nie powoduje zaparć
jest sycące
nie pieni się
szybko się rozpuszcza
Wady:
brak
Czy ta opinia jest pomocna? (4)
 
Użytkownik ~Loka
Super
dodano: 25-08-2017, 10:48
Mleczko super, w końcu problemy w brzuszkiem się skończyły, a mówią że kolka nie wiadomo skąd się bierze i żeby mleka lepiej nie zmieniać. To wszystko nieprawda. Jak dziecko ma kolki i się meczy to wmawiają człowiekowi, że tak ma być, bo malutkie, bo układ pokarmowy nie rozwinięty, akurat... Bebiko i Bebilon była porażka, najgorsze był Bebilon Ha. Mała miała kolki, człowiek nie mógł patrzeć jak się męczy. Ostatnie podejście to HiPP, myślę sobie... co mi szkodzi, gorzej nie będzie, a może być lepiej i wszystko jak ręką odjął. Dziecko spokojne, fajne, ciągle się bawi, uśmiecha, potem zasypia, apetyt lepszy. TO MLECZKO TO JEST TO, jak dla nas oczywiście. Polecamy
Zalety:
Łagodny dla brzuszka, szybko się rozpuszcza, nie pieni się.
Wady:
Same zalety
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Użytkownik ~Janka
Nam nie spasowało
dodano: 5-05-2017, 20:16
Niestety, ale nam nie podeszło. Zmieniłam mleka kilka razy, bo synkowi wiecznie coś nie pasowało. Po przeczytaniu tylu dobrych opinii skusiłam się i ja. Ale... synkowi pojawiła się wysypka na buzi i brzuchu. Kupy były brzydkie i zielone. Syn nie potrafił zrobić ich sam.
Zalety:
Smak
Wady:
Cena, dostępność, zielone kupy, bóle brzucha
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla dzieci TOP 5
Krople Sab Simplex
335 opinii, 17 zdjęć
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)
242 opinie, brak zdjęć
Pneumolan, Syrop na kaszel i wzmacnianie odporności
72 opinie, 5 zdjęć
Nico/Nico Plus, Wózek-wersja do 01.2016
112 opinii, 18 zdjęć
Wózek Marita
89 opinii, 5 zdjęć
Ostatnie opinie