zgłoś błąd lub sugestię

Bio-Cla Duo (Pharma Nord)

3.36
średnia ocena na podstawie 11 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Suplement diety o 24-godzinnym działaniu przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i sprawia, że znacznie łatwiej nasze ciało nabiera zgrabnego wyglądu.

Naukowe odkrycie udowodniło, że możemy przyspieszyć naturalny proces metabolizmu tłuszcz przez całą dobę. Bio-C.L.A. Duo to pierwszy suplement diety o 24 godzinnym działaniu, który składa się z: tabletek, które dają energię i przyspieszają spalania tkanki tłuszczowej w ciągu dnia, oraz kapsułek, dzięki którym następuje blokowanie odkładania się tłuszczu w nocy kiedy śpimy.

Idealny dla zgrabnej sylwetki
Tabletki zawierają wyciąg z zielonej herbaty i L-karnitynę. Zielona herbata zawiera aktywny związek, który przyspiesza konwersję tłuszczu w energię. L-karnityna wspomaga transport tłuszczu do komórek. Większa dawka karnityny oznacza zwiększenie spalania tłuszczu i więcej energii.

Kapsułki zawierają C.L.A. (sprzężony kwas linolowy), naturalną substancję, która blokuje odkładanie się tłuszczu w komórkach tłuszczowych i przesyła tłuszczu do komórek mięśniowych, gdzie ulega utlenieniu.

Działanie w nocy – potwierdzone naukowo
Badania potwierdzają, że przyjmowanie C.L.A. może zwiększyć spalanie tłuszczu podczas snu nawet o 14%.

Bio-C.L.A. Duo to trzy aktywne składniki, które wspierają nasz organizm w procesie metabolizmu tłuszczu. Suplement nie tylko zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej (szczególnie jeśli dodamy wysiłek fizyczny), ale jednocześnie wspomaga i wzmacnia masę mięśniową. Tracąc jedynie tkankę tłuszczową zapobiegamy niechcianemu efektowi jo-jo, czyli ponownemu przybieraniu na wadze, po zakończeniu odchudzania.

 Filtruj: 
Użytkownik ~zuza0410
polecam naprawde warto
dodano: 14-03-2011, 16:52
super produkt lepszy od innych specyfików które próbowałam przez ostatnie dwa lata :)
Zalety:
pomału ubywają dkg czujesz się lżejsza
Wady:
nie zauważyłam wad
Czy ta opinia jest pomocna? (96)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie