zgłoś błąd lub sugestię

Biedronka - Sieć sklepów dyskontowych

3 promocje
582 prodyktu
101 zdjęć
2.60
średnia ocena na podstawie 359 opinii
Biedronka to najbardziej popularna i największa sieć sklepów detalicznych w Polsce, którą regularnie odwiedza aż 55% Polaków. Obecnie liczy ponad 1600 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i małych miastach na terenie całej Polski, oferujących wysokiej jakości artykuły rozwiń...
 Filtruj: 
Użytkownik ~Głowiński Jerzy
~Głowiński Jerzy
oszustwo
dodano: 2 dni temu
Kaczka z jabłkami w promocji - 7,99 zł za kg nie do kupienia. Objechałem dzisiaj w Poznaniu wszystkie Biedronki w obrębie Jeżyc i Piątkowa i nic - nie kupiłem, bo w żadnym sklepie nie było tego produktu. Na pytanie, gdzie jest kaczka, słyszę, że już nie ma, a w gazetce wyraźnie napisane jest, że do wyczerpania zapasów. Tyle, że te zapasy musiały się wyczerpać w ciągu kilku godzin.
Tak nie postępuje się z klientem. Uważam, że promocje w tych sklepach to oszustwo.
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Dorota
~Dorota
Numery telefonów do Biedronki są objęte tajemnicą.
dodano: 13 dni temu
Kiedy nie mam pewności, czy dostanę to, czego szukam w Kauflandzie, dzwonię do sklepu i pytam. Biedronka ma zastrzeżone numery do swoich sklepów. Polityka firmy. Wydaje im się, że klient będzie jeździł od sklepu do sklepu i w każdym zrobi zakupy? Produkty z gazetek są nie w każdym sklepie i nijak się nie dowiesz, w którym akurat są. Infolinia zasłania się polityką firmy, brakiem informacji i ogólnie nie wiadomo po co tam ktoś siedzi i za co dostaje pensję, bo jak zadzwonisz to i tak się nie dowiesz.
Zalety:
Nie widzę zalet w bieganiu od sklepu do sklepu w czasach gdy istnieją telefony.
Wady:
Biedronka lekceważy klientów.
Infolinia nie spełnia swojego zadania - nie informuje.
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~gość
~gość
Zdechłe mięso
dodano: 4 tygodnie temu
Mięso w tym sklepie to jakaś padlina. To tak jakbym sobie wzięła zdechłego ptaka z ulicy i sobie jadła. Smród niewyobrażalny. I to jest za każdym razem jak kupuje filety to zawsze jakieś śmierdzące zdechłe. Czy to wogóle ktoś bada? Jak takie coś można sprzedawać.
Zalety:
Coraz mniej zalet
Wady:
Coraz drożej, nieświeże i śmierdzące mięso,
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Janina
~Janina
Nie wierzyć promocjom Biedronki
dodano: 4 tygodnie temu
Nie należy wierzyć w promocje Biedronki. Powiadamiają posiadaczy kart "moja biedronka", że dostaną jakiś towar z dużym rabatem, jeżeli zrobią zakupy za min. 99 złotych, ale nie uprzedzają, że na te 99 złotych nie mogą się składać towary objęte rabatami. To jak umowa z klauzulą małym druczkiem, bo gdzie szukać regulaminu promocji? Dzisiaj nie dość, że się obładowałam zakupami, aby nabić 99 zł, to jeszcze się okazało, że to wszystko na nic, bo po przejściu przez kasę nie mogłam oddać feralnego mięsa z kurczaka (w promocji niby 7,75 za kg), bo wg obsługi sklepu przerwałam ciąg chłodniczy, tj wyjęłam mięso z lodówki i przeszłam do kasy.
Zalety:
Blisko domu
Wady:
Nie dość jasne warunki promocji.
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~krzysztof
~krzysztof
Będę kupował w innych sklepach
dodano: 5 tygodni temu
Dzisiaj godz. 8.00 odmówiono mi zakupu pieczywa, ponieważ płaciłem banknotem 50 zł (nie miałem bilonu). Komentarz ekspedientki: "wszyscy przychodzą z grubymi". Proponuję wywieście informację: "W Biedronce zakupy tylko drobnymi. Masz grube? Nie zrobisz zakupów". (chodzi o sklep w Turku na ulicy Kaliskiej)
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Produkty tej marki
Sklepy i usługi TOP 5
CCC - Sieć sklepów obuwniczych
686 opinii, 86 zdjęć
Biedronka - Sieć sklepów dyskontowych
359 opinii, 101 zdjęć
Lidl - Sieć sklepów dyskontowych
283 opinie, 46 zdjęć
Deichmann - Sieć sklepów obuwniczych
231 opinii, 30 zdjęć
IKEA - Sieć sklepów z meblami i akcesoriami do kuchni, sypialni, łazienki i pokoju
75 opinii, 13 zdjęć
Ostatnie opinie