zgłoś błąd lub sugestię

Calcium Duo Alergic (Alergo) (Polski Lek)

4.00
średnia ocena na podstawie 1 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Preparat Duo Alergo wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu, szczególnie w okresach wzmożonego pylenia roślin lub działania innych czynników drażniących śluzówkę.

Dwie tabletki Duo Alergo zawierają wysoką dawkę calcium, który jest pierwiastkiem niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Skład wzbogacono o kwercetynę, która jest naturalnym związkiem ochronnym zaliczanym do grupy bioflawonoidów.
Duo Alergo jest zalecany dla alergików, ponieważ nie zawiera sztucznych barwników, ani aromatów. Żółty kolor pochodzi z kwercetyny.

Kwercetyna - hamuje wydzielanie histaminy oraz leukotrienów (mediatorów reakcji zapalnej) ograniczając rozwój reakcji alergicznej. Nie stwierdzono występowania działań niepożądanych przy stosowaniu kwercetyny.
Calcium - działa przeciwwysiękowo poprzez uszczelnianie naczyń włosowatych.

Opakowanie:
10 tabletek musujących o kwaskowym smaku kwercetyny.

 Filtruj: 
Pomocnik w potrzebie.
dodano: 16-10-2012, 10:07
Nie smakuje to zbyt dobrze,lecz nie o smak wszak tutaj chodzi- ma działać - to jest najważniejsze.Po wrzuceniu tabletki do wody od razu wytwarzają się bąbelki , po rozpuszczeniu taka mikstura ma kolor żółty.Ma za zadanie łagodzić wszelakie alergie - u nas stosował to na sobie mąż przy dziwnej wysypce skórnej,tak zalecił lekarz i twierdzi,że odczuwał działanie ,które faktycznie zmniejszało nasilenie objawów ,aczkolwiek nie można się spodziewać,że problem po użyciu tego produktu całkowicie zniknie. Calcim to nie jest drogie ,więc warto zakupić i wypróbować,jeżeli zajdzie u kogoś taka potrzeba.
Zalety:
działanie łagodzące
niska cena
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
63 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie