zgłoś błąd lub sugestię

Dip Rilif, Deep Relief, żel (Mentholatum)

4.78
średnia ocena na podstawie 47 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

1 g żelu zawiera: 50 mg ibuprofenu, 30 mg mentolu.
Działanie:
Preparat do stosowania miejscowego. Ibuprofen należy do grupy leków o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zastosowany miejscowo łagodzi ból, zmniejsza obrzęk i odczyn zapalny.
Mentol działa miejscowo znieczulająco, a także powoduje miejscowe przekrwienie tkanek.
Skojarzone działanie obu składników powoduje szybki efekt przeciwbólowy i przeciwzapalny po naniesieniu preparatu, który utrzymuje się przez kilka godzin.
Wskazania:
Miejscowo - jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny, w bólach reumatycznych (w tym bóle spowodowane zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bóle pleców, lumbago, bóle mięśniowe, bóle w tkance włóknistej, ścięgnach, więzadłach), bólach i obrzękach powstałych wskutek uszkodzeń powysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł, kontuzji sportowych.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na ibuprofen i inne leki z grupy NLPZ oraz na substancje pomocnicze. Nie stosować u osób z astmą, u których występowały w przeszłości napady duszności, wysypka, nieżyt nosa lub inne objawy alergiczne po zastosowaniu leków z grupy NLPZ. Nie stosować na skórę uszkodzoną lub zmienioną zapalnie, błony śluzowe, do oczu, na skórę w okolicach oczu. Nie stosować u dzieci poniżej 13 r.ż. Nie zaleca się stosowania w ciąży i okresie karmienia piersią.
Dawkowanie:
Do stosowania miejscowego. Dorośli i dzieci od 13 r.ż.: pasek żelu ( długości 1-4 cm) nakłada się i wciera do 3 razy dziennie w miejsca chorobowo
zmienione (należy zachować co najmniej 4 godzinna przerwę w stosowaniu).

 Filtruj: 
Użytkownik ~ziutka
bardzo dobry
dodano: 20-09-2016, 11:35
Bardzo dobry żel przeciwbólowy, wchłania się szybo i nie lepi się. Pomógł mi przy kontuzji kolana, bez niego nie wiem jak bym jeszcze długo się męczyła.Cena też jest przystępna polecam.
Zalety:
przeciwbólowy
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Sandrakul
Pomaga w leczeniu!
dodano: 23-05-2016, 15:57
Ten Żel pomógł mi przy ostatniej kontuzji kolana. Dobrze znieczula i pomaga w leczeniu. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Po kilku dniach ból był już coraz mniejszy. Dobrze się go rozsmarowuje i szybko się wchłania, nie lepi i nie klei się do ubrań itp. Jest w tubce, wygodnie się go wyciska. Wszędzie się zmieści jak chodzę na treningi zawsze mam go w razie czego w torbie.
Zalety:
łagodzi ból, pomaga w leczeniu kontuzji itp.
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Agrafka
Żel dla każdego sportowca
dodano: 31-03-2016, 20:10
Nigdy nie sądziłam że to przytrafi się mnie ale podczas treningu ostro nadwyrężyłam się. Bolał mnie bark od środka i nie bardzo wiedziałam co zrobic. W aptece własnie ten żel chłodzący poleciła mi magister. Powiedziała, ze przy sportach przydaje się każdemu prędzej czy później i miała rację. Szybko się wchłania, łatwo rozsmarowuje i działa bardzo szybko. Przyniósł ulgę już po chwili. Mogę polecic każdemu sportowcowi, który pominien mieć go pod ręka.
Zalety:
- skuteczność
- cena
- wydajność
Wady:
- brak
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Piotr K
super produkt
dodano: 24-03-2016, 8:10
świetny produkt, który ratuje życie. Naciągnąłem sobie coś przy plecach podczas przysiadów. Pomógł a dolegliwość zniknęła praktycznie na następny dzień. Polecam za dużą skuteczność i szybkość działania. Dla sportowców i nie tylko.
Zalety:
skuteczność, szybkość działania, cena
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~gość
Rewelacja!!!
dodano: 12-03-2016, 7:28
Już po pierwszym użyciu poczułam wielką ulgę.Biegając nadwyrężyłam mięśnie stopy i nie mogłam nawet stanąć na nią.Gdy posmarowałam sobie Dip Rilif to ból jakby został stłumiony i ulga nastąpiła natychmiastowa.Ten żel powinien być w apteczce każdej osoby,która uprawia jakiś sport.
Zalety:
Szybko działa
Nie jest zbyt drogi
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
62 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie