zgłoś błąd lub sugestię

Falvit Mama (Jelfa)

3.32
średnia ocena na podstawie 33 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
Informacje o produkcie

Kobiety w ciąży wymagają wyjątkowej troski – potrzebna jest szczególna dbałość o zdrowie, dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój dziecka. Przyszłe mamy wiedzą, że w pożywieniu jest zbyt mało witamin i składników mineralnych, aby mogły wystarczyć dla kobiety i rozwijającego się dziecka. Falvit mama jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jest preparatem wielowitaminowym, który zapewnia organizmowi przyszłej mamy składniki, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka (m.in. kwas foliowy, żelazo, wapń, cynk, magnez, witaminę C, witaminę E, witaminy z grupy B).

Dawkowanie:
1 tabletka dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.

 Filtruj: 
Użytkownik ~Lena
U mnie się nie sprawdziły te tabletki
dodano: 24-05-2016, 13:40
Niestety u mnie powoduje mlodłości i wymioty. Próbowałam brać je rano, wieczoram , po jedzeniu i w trakcie, wciaz ta sama sytuacja- mdłości i wymioty. Sprawdziłam producenta i okazalo sie ze na inne tabletki tej firmy organizm tak samo reaguje. Ginekolog powiedział że organizm mój nie przyjmuje któregoś ze składników dodatkowych (ulepszaczy) i stad ta reakcja.
Zalety:
Wady:
powoduje mdłości i wymioty
Czy ta opinia jest pomocna? (1)
 
Użytkownik ~Ka
Odradzam
dodano: 13-02-2016, 19:03
U mnie Falvit powodował wymioty, łykalam w pierwszym trymestrze raz na kilka dni i raz na kilka dni wymiotowałam. Jednego dnia po kilku minutach od połknięcia, niemal wypaliło mi przełyk. Szczerze odradzam.
Zalety:
Wady:
powoduje wymioty
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~Farmaceutka
To Ginekolog wybiera witaminy odpowiednie dla mamusi i dzidziusia
dodano: 24-12-2015, 0:10
www.doz.pl/apteka/p20121-F ... abletki_powlekane_30_szt
www.doz.pl/apteka/p18288-F ... abletki_drazowane_30_szt
Jakaś niedouczona użytkowniczka napisała że falvit mama i falvit to to samo - bzdura totalna! Witaminy dla kobiet w ciązy mają sporo mniejsze dawki vit A niż zwykłe witaminy gdyż nadmiar tej witaminy działa szkodliwie na płód. Kobiety to ginekolog powinien wam dobierać leki i suplementy, a nie gimaza goszcząca na internetowych forach!
Zalety:
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Użytkownik ~gość
Idealny skład witamin i wydajny na 2 miesiące!
dodano: 25-06-2014, 11:41
Jestem w 5 miesiącu ciąży i dzięki tym witaminom wymiotowałam zaledwie 2 razy!!! Ważne jest, żeby brać je po jedzeniu, bo na pusty żołądek powoduje mdłości. Samopoczucie świetne, żadnych rozdrażnień co w moim przypadku jest bardzo możliwe, ponieważ miewałam bardzo wahane nastroje na początku ciąży, do czasu aż nie zaczełam brać tych tabletek. Ja nie widzę żadnych skutków ubocznych tych witamin, ale to wszystko kwestia indywidualnej reakcji organizmu. Ja miewałam bóle brzucha na początku ciąży, kiedy zaczełam brać te witaminy bóle odstąpiły i czuję się świetnie. Polecam.
Zalety:
-brak wymiotów
-świetne samopoczucie
-wystarcza na 2 miesiące
-dobra cena (w zależności od dobrej apteki)
Wady:
-duża tabletka do połknięcia
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~Moniqe
Zaufałam lekarzowi
dodano: 21-11-2013, 18:40
Falvit mama brałam całą ciążę i okres karmienia dziecka, a karmiłam ponad 2 lata. Polecił mi go lekarz i według mnie spełnia wszelkie wymagania na zapotrzebowanie kobiet w ciąży. Miałam dużo więcej sił i nie byłam zmęczona i obolała, a myślę, że za to też odpowiadają witaminy. Oczywiście warzywa i owoce to podstawa, ale na takie zaplecze witaminowe powinna sobie pozwolić każda kobieta. Tak samo w ciąży jak i poza nią.
Zalety:
- niska cena
- nieduże tabletki
- ekonomiczne opakowanie
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (5)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Dla mamy TOP 5
PRENALEN syrop
64 opinie, 4 zdjęcia
Smakowite Wypieki, kolekcja, dwutygodnik
2 opinie, 5 zdjęć
Maltan maść do pielęgnacji brodawek sutkowych
39 opinii, 3 zdjęcia
Laktator Mini Electric
88 opinii, brak zdjęć
Laktator ręczny ISIS
81 opinii, 1 zdjęcie
Ostatnie opinie