zgłoś błąd lub sugestię

Falvit, Suplement diety (Jelfa)

4.40
średnia ocena na podstawie 10 opinii
Ten produkt znajdziesz w tych kategoriach: Zobacz inne produkty firmy:
 Filtruj: 
Idealny suplement
dodano: 23-03-2015, 19:25
Od kilku lat oddawałam krew, niestety przez ostatni rok, nie mogłam oddać. Anemia. Pani Doktor poleciła mi pranie Falvitu dla kobiet czy jakoś tak. Brałam przez miesiąc po jednej tabletce. Po miesiącu zgłosiłam się do centrum krwiodawstwa. Pani doktor dwa razy sprawdzała moje wyniki :) Poziom żelaza wzrósł prawie dwukrotnie :) co do reszty witamin i minerałów ? Hmmm nie zauważyłam pogorszenia stanu zdrowia, samopoczucia więc stwierdzam że jest dobry ... Aa jeszcze jedno :) włosy nie wypadają już tak jak kiedyś :) W Falvicie jest Biotyna która wpływa na dobry stan włosów :) Polecam !
Zalety:
działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wady:
sporo kosztuję ale warto :)
Czy ta opinia jest pomocna? (7)
 
Użytkownik ~Monika
Świetna obronna dawka witamin
dodano: 21-12-2013, 23:38
Falvit biorę od dawna i nie mam mu nic do zarzucenia. Moja skóra, włosy i paznokcie są w świetnym stanie. Mam ogrom sił witalnych i nie chodzę już tak zmęczona codziennym życiem w biegu. Tabletki nie są duże, a jedna dziennie wystarcza, żeby dać mi tyle witamin ile jako kobiecie jest mi potrzeba. Polecam
Zalety:
- bogaty skład
- łatwa dostępność i nie wysoka cena
- łatwa do połknięcia tabletka
Wady:
- brak
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Użytkownik ~lilka
Odp: Witaminy
dodano: 18-12-2013, 18:21
Używam ich od 3 miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczona zmianami, które dostrzegłam w organizmie. Moje samopoczucie znacznie się polepszyło, włosy i paznokcie są mocne i zdrowe. A skóra ładniej wygląda. Zamierzam brać go do lata.
Zalety:
cena, wielkość , skuteczność
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Użytkownik ~pola
polecam
dodano: 20-11-2013, 21:22
Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek. Zaczęłam je stosować, bo czułam się osłabiona, moja cera, paznokcie i włosy dokładnie odzwierciedlały moje samopoczucie. Po kilku tygodniach zauważyłam dużą zmianę. Stan mojego organizmu znacznie się polepszył, w końcu mam swoje długie mocne paznokcie i lśniące włosy!! No i samopoczucie super. Aż chce się ranow wstać
Zalety:
małe, tanie,
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (3)
 
Użytkownik ~fiolka
dobry i tani
dodano: 18-11-2013, 12:44
Skusiłam się na niego ze względu na cenę, ale okazało się, że to nie jedyna jego zaleta ;) Już po około 3 tygodniach przyjmowania wyraźnie poprawił się stan moich włosów i paznokci, a później też ogólne samopoczucie i mam wrażenie, że nawet odporność. I co dla mnie jeszcze bardzo ważne: tabletka jest łatwa do połknięcia, a miewam z tym nie lada problemy ;) Jeszcze mała uwaga dla tych bardziej oszczędnych: polecam duże opakowanie, 60 sztuk, wychodzi taniej.
Zalety:
cena
działanie
Wady:
Czy ta opinia jest pomocna? (2)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
Zdrowie TOP 5
Linea 40+
94 opinie, 1 zdjęcie
Pulneo, syrop
85 opinii, 5 zdjęć
Sinupret tabletki
62 opinie, 4 zdjęcia
Sinulan Forte, tabletki
40 opinii, 5 zdjęć
DUOMOX amoxicillina, antybiotyk
129 opinii, 2 zdjęcia
Ostatnie opinie