zgłoś błąd lub sugestię

Czym jest bangla.pl

bangla.pl jest autorskim projektem, który powstał z inicjatywy rodziców poszukujących opinii o produktach dla dzieci.

Kiedy zostajemy rodzicami, chcemy zapewnić naszemu dziecku wszystko co najlepsze. Jednak gdy brak nam doświadczenia, skąd możemy wiedzieć co będzie najlepsze, przy tak ogromnym wyborze w sklepach? Najlepiej skorzystać z doświadczeń innych.

W serwisie bangla.pl możesz przeczytać opinie o produktach, sklepach i markach. Poznać najnowsze promocje, zobaczyć zdjęcia produktów, podyskutować na forum, przeczytać ciekawe porady, jak również napisać własne opinie, dodać zdjęcia produktów, opisać promocje.

Nie jesteśmy sklepem internetowym. Nie sprzedajemy prezentowanych na naszych stronach produktów. Pytania dotyczące produktów (sposób użycia, części zamienne, problemy, reklamacje, dostępność, itp.) prosimy kierować bezpośrednio do producenta lub sprzedawcy.


Co znajdziesz na naszych stronach

Wiarygodne opinie

Główną zawartością serwisu bangla.pl są wartościowe, obszerne, wiarygodne opinie, które naprawdę są pomocne przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Dajemy naszym użytkownikom możliwość swobodnej wypowiedzi - opinie można pisać również bez konieczności rejestracji.

Podstawą naszego działania jest rzetelność publikowanych opinii – wkładamy dużo wysiłku aby wśród opinii nie pojawiały się ukryte reklamy sprzedawców, lub treści, które nie pochodzą od osób faktycznie użytkujących opiniowane produkty.

Informacje o produktach

Budując naszą bazę produktów zwracamy szczególny uwagę na logiczne pogrupowanie produktów i wygodny dostęp do informacji. Przeglądając stronę produktu zawsze masz dostęp do opinii o nim oraz sugestii ,jakie inne produkty tego typu polecają użytkownicy.

Użytkownicy mogą samodzielnie dodawać do bazy produkty, które chcą opisać.

Forum

Na forum możesz podyskutować z innymi użytkownikami - nie tylko na temat opiniowania produktów.

Aktualności i porady

Zapraszamy do czytania interesujących artykułów i porad, pisanych przez redakcję.

Konkursy i promocje

Bardzo często organizujemy promocje i różnego rodzaju konkursy, w których użytkownicy mają możliwość wygrania atrakcyjnych nagród lub otrzymania produktów do testowania.

Warto zaglądać do nas regularnie i być aktywnym użytkownikiem - przekonało się już o tym wiele osób.

Dlaczego nasza strona jest inna?

  • jesteśmy serwisem całkowicie niezależnym – nie związanym z żadnym producentem lub sklepem internetowym.
  • u nas znajdziesz wyłącznie przydatne i wartościowe opinie.
  • nie usuwamy negatywnych opinii.
  • organizujemy wiele akcji i konkursów, w których można wygrać atrakcyjne nagrody.


Do czego dążymy

Staramy się tworzyć przyjazne miejsce, gdzie użytkownicy będą chętnie wracali, zarówno w poszukiwaniu opinii, jak również gdy sami będą chcieli wyrazić opinię.

Nasz serwis stale się rozwija, wprowadzamy nowe funkcje i rozwiązania, które zwiększają wygodę użytkowania. Zachęcamy również do współtworzenia naszej strony - jeśli masz jakieś pomysły lub uwagi napisz do nas - chętnie poznamy Twoje zdanie.


Dołącz do naszej społeczności

Oddajemy w Wasze ręce narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli swobodnie wyrazić swoje zdanie, podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniami oraz podyskutować z innymi użytkownikami.


Zachęcamy również do skorzystania z możliwości zareklamowania się na naszych stronach - więcej na stronie reklama.