zgłoś błąd lub sugestię

Konkursy

Recenzujemy produkty dla dzieci na Bangla.babyonline.pl - WYNIKI
Wielu rodziców szuka opinii na temat produktów dla dzieci, chcąc wybrać te najlepsze. Podzielcie się z nami swoimi opiniami na temat produktów dla dzieci (tych, które sami przetestowaliście) i wygrajcie fajne nagrody. Do wygrania jest 30 zabawk dla dzieci!
Konkurs
Wasze opinie są dla nas bardzo ważne, dlatego chcielibyśmy nagrodzić osoby, które są najaktywniejsze w serwisie Bangla.pl i piszą najwięcej opinii. Zostań recenzentką/recenzentem serwisu i wygraj jedną z 5 nagród, które przygotowaliśmy dla was w tej edycji konkursu "Najaktywniejsi recenzenci na Bangla.pl".
Oceniaj produkty AGD i wygraj nowy sprzęt do kuchni, domu lub pielęgnacji!
Chcesz zrobić sobie prezent na Gwiazdkę? Zbliżają się Twoje imieniny? W domu zepsuła się suszarka? Nigdy nie miałaś/łeś elektrycznej szczoteczki do zębów? A może po prostu masz ochotę na ciekawą zabawę z atrakcyjnymi nagrodami? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi TAK, weź udział w naszym zimowym konkursie !!!    
23.10.2015-27.10.2015
Konkurs jesienny Bangli! Opowiedz o swoim sposobie na chandrę i wygraj produkt marki Iwostin.
Bangla walczy z jesienną szarugą! Większość z Was na pewno czuje się osłabiona i przygnębiona pogodą za oknem. Na poprawienie humoru proponujemy Wam zatem szybki konkurs! Wygrywają 4 osoby (a może więcej;))
4 - 10 sierpień 2015
Prześlij ulubiony przepis z olejem lnianym, arachidowym lub z awokado i wygraj olej Oleofarm!
Dodaj w komentarzu swój ulubiony przepis na sałatkę, ciasto, maseczkę lub inne, kreatywne zastosowanie oleju lnianego, arachidowego lub z awokado i wygraj swoją własną butelkę oleju marki Oleofarm, o pojemności 250 ml.
14 - 17 czerwca 2015
KONKURS!! Odpowiedz na dwa pytania i wygraj maskę do włosów Biovax od L`biotica!
 Kreatywnie odpowiedz na dwa krótkie pytania i wygraj jedną z czterech intensywnie regenerujących masek do włosów Biovax od firmy L`biotica! 
13-05-2015 - 14-05-2015
Wrzuć zdjęcie swojego manicure`u i wygraj kosmetyki od Dr Irena Eris z serii Provoke! ZAKOŃCZONE!!
Zrób zdjęcie swojego manicure`u, na którym umieścisz widoczną literkę B (jak Bangla) i wygraj atrakcyjne kosmetyki od Dr Irena Eris z serii Provoke!
17 - 30 listopada 2013
Wygraj oszałamiający zestaw kosmetyków Eveline!
Napisz, który kosmetyk Eveline uważasz za najciekawszy i wygraj wspaniały zestaw kosmetyków Nagrodzimy 10 najciekawszych odpowiedzi.
17 kwietnia - 12 maja 2013
Konkurs Sleek
Pokaż swój najlepszy makijaż oczu i wygraj 4 paletki Sleek
11 - 18 lipca 2012
Zielony zakątek Radlera
Zdobądź torbę termiczną wraz z zapasem piwa Radler