zgłoś błąd lub sugestię
Bangla Forum
Ochrona w opalaniu się..
Użytkownik kapilska
0
0
0
19-07-2017, 15:57

Polecam gorąco balsam Nivea Sun do opalania się. Chroni skórę jak również ubrania. Nadaje skóże miękośći oraz pięknego zapachu. Heart

Wyłącznie zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się a jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się teraz.
Ostatnie opinie
Ostatnie posty
Witam. To prawda, że żele łagodzące są opatentowane z myślą o najmłodszych, więc są bezpieczne, ale należy je stosować ściśle według wskazówek producenta, ponieważ - jak większość produktów leczniczych - można je przedawkować. Zanim po nie sięgniemy, warto spróbować innych metod złagodzenia dyskomfortu malucha: masażu palcem albo gryzaczka. W przypadku nasilenia bólu można podać dziecku paracetamol, ale wyłącznie po uprzedniej konsultacji lekarskiej i w dawce nieprzekraczającej zaleconej. Garść informacji na temat ząbkowania znajdzie Pani na naszej stronie internetowej: http://agmadent.pl/encyklopedia/dzieci/zabkowanie. »
Agmadent
dodano: 15-12-2017, 8:32
czemu miałabyś zaszkodzic? chodzi o to żeby ulżyć w bólu a nie szkodzić. wiadomo że to sprawdzone leki i bezpieczne dla dzieci a nie byle co »
radotelka
dodano: 14-12-2017, 12:46

Witam serdecznie. Wiem że ten temat popularny ale pozwole sobie założyc nowy wątek. Ulcia ząbkuje a mi sie serce kraje jak ciągle płacze i nie wiem jak jej pomóc. Napewno macie jakies porady jak ulżyc dzieciątku w ząbkowaniu. Stosujecie np jakieś żele łagodzące? Wiem ze takie są ale chce być pewna że napewno jej pomoga. Nie chcialabym dziecku zaszkodzić

 »
sysylwia
dodano: 13-12-2017, 10:41
Prowadzimy rekrutację ciągłą i o ile są miejsca, można się zapisać w dowolnym momencie, aczkolwiek lepiej nie zwlekać z tą decyzją, ponieważ w trosce o komfort dzieci nie chcemy tworzyć bardzo dużych grup. Jeśli chodzi o opłaty, czesne wynosi 250 zł (płatne co miesiąc), a koszt 1-dniowego wyżywienia to 9 zł. Jeśli jesteś zainteresowana, warto przyjść i zobaczyć, jak funkcjonuje przedszkole. To dobra okazja do tego, aby na miejscu dopytać o interesujące Cię sprawy. Najlepiej będzie, jeżeli zadzwonisz do dyrekcji placówki i umówisz się na konkretny termin: 691 - 702 - 523. Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.przedszkole.wieliczka.pl/. »
ppgorzkow
dodano: 27-11-2017, 8:24
nie, tylko mięso, zwlaszcza to przetworzone czyli szynki, parówki- to odpada. Ale je bardzo chętnie twarozki, jogurty, ryba tylko nie z konserwy, jajka itd no i zadnych alergii pokarmowych nie ma takze to nie jest problem, chodzi mi tylko o to zeby nie dawac mu na sile miesa zreszta i tak wątpie czy by zjadl cos takiego bo u mnie takich rzeczy sie nie jada i dziecku tez nie podaje. A czy w razie czego mozna się do was jeszcze zapisac? i jak wygląda sprawa z opłatami? »
radotelka
dodano: 24-11-2017, 13:59
Ostatnia aktywność