zgłoś błąd lub sugestię
Bangla Forum
Kupię huśtawkę - bujaczek Fisher Price 3 w 1 Delux ( model R2482 ) niebieską z ptaszkami
Użytkownik katNOW_1982
0
6
0
8-01-2017, 1:43

Kupię huśtawkę - bujaczek Fisher Price 3 w 1 Delux ( model R2482 ) niebieską z ptaszkami

Użytkownik misiakowa
4
4
0
6-05-2017, 9:18
Sprawdź sobie na OLX, tam jest przecież wszystko.
Użytkownik tremko
0
0
0
7-05-2017, 11:42
No właśnie, OLX to jest skarbnica przecież
Wyłącznie zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się a jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się teraz.
Ostatnie opinie
Ostatnie posty
Witaj, jeżeli szukasz przedszkola w okolicach Wieliczki, to zapraszam do Prywatnego Przedszkola w Gorzkowie - dojazd jest prosty i nie zajmuje dużo czasu. Nasza placówka jest czynna od 7.00 do 17.00 - wiemy doskonale, że rodzice chcą zdążyć do pracy lub mają inne obowiązki do wykonania, zatem przedszkole jest czynne od wczesnych godzin porannych.
Co do wyżywienia, oferujemy pełny zestaw posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz napoje. Uwzględniamy specjalne wymagania żywieniowe, np. dostosowujemy posiłki dla dzieci z nietolerancją laktozy lub glutenu. Jeżeli Twoje dziecko nie je mięsa, to również można to wziąć pod uwagę podczas planowania jadłospisu i zaproponować mu wartościowe zamienniki. Czy są jeszcze jakieś inne produkty, których Antoś nie spożywa? »
ppgorzkow
dodano: 23-11-2017, 11:15
a no tak nie podałam najważniejszych informacji Smile mieszkam w Wieliczce. Moze byc coś z Wieliczki i okolic, moze niekoniecznie Krakow bo te korki rano z Wieliczki do Krakowa mnie przerazaja niby nie jest daleko a się czasem jedzie tyle czasu że szok, no nie chce spedzac w aucie jeszcze z małym niewiadomo ile czasu. Dobrze by bylo zeby bylo czynne wcześnie najlepiej od 7 rano, bo np. 7.30 tak średnio mnie urzadza. »
radotelka
dodano: 22-11-2017, 8:56
W naszej rodzinie jest dziewczynka która od 4 r.z. chodziła na pianino na prywatne lekcje i tak sie wciagneła ze poszła potem do szkoły muzycznej, na razie I stopien ale podejrzewam ze na tym nie poprzestanie bo lubi to co robi. »
sysylwia
dodano: 21-11-2017, 9:45
Oj u nas to nie za wiele tych sportów mamy poza bieganiem po placu zabaw Big-Grin Widuje takie aktywne mamuśki i tatuśków ze faktycznie na rolkach albo na rowerze z dziecmi dają, ale ja sie do tego nie nadaje, mało sportowa jestem, jak juz to mąż ale tez od wielkiego dzwonu »
sysylwia
dodano: 21-11-2017, 9:43
Wybierz te szkołe do której masz po prostu blisko, one są raczej do siebie podobne. Ceną sie jeszcze mozesz sugerowac ale tez powinny byc porównywalne no bo to jednak konkurencyjny rynek »
sysylwia
dodano: 21-11-2017, 9:42
Ostatnia aktywność