zgłoś błąd lub sugestię
Bangla Forum
Huśtawka - efekt jasnego drewna
Użytkownik kindla
0
0
0
14-06-2017, 15:03

Mamy w planach wykonać huśtawkę mniej więcej kolorystycznie jak na zdjęciu. Jak uzyskać efekt jasnego drewna? Użyć jakiegoś specjalnego gatunku czy też pomalować?

14-06-2017, 16:18
Witaj

TAK, na surowe drewno zawsze powinieneś nałożyć grunt, zabezpieczy on je przed wilgocią, szkodnikami i grzybami (np. Bondex Wood Preserver)
TAK, aby uzyskać jeszcze bielszy odcień drewna( i zabezpieczyć je przed naturalnym żółknięciem) możesz je pomalować.

Aby ułatwić sobie pracę wybierz jasne drewno ( jak klon, brzoza, akacja) i podkreślić jego charakterystyczne słoje i barwę przy pomocy Extreme Wood Care w kolorze białym. Aby zapewnić zupełnie bezbarwną powierzchnie wybierz lakierobejcę Bondex Satin Finish
Powodzenia!

Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Bondex Smug
Użytkownik maras045
0
0
0
14-08-2017, 9:08
Szukacie jakiś tkanin do szycia? Polecam wam wejść na stronę https://ctnbee.com/pl, która daje niesamowity wybór wzorów. Jest ich naprawde masa i każdy jest naprawdę świetny. Mało jest takich sklepów internetowych gdzie jest taki ogromny wybór. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.
Wyłącznie zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się a jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się teraz.
Ostatnie opinie
Ostatnie posty
No w Krakowie jest tego w trzy i trochę... Big-Grin Ja robiłam w Auto Akademii, polecam Smile Rób to prawko i nawet się nie zastanawiaj, to się naprawdę przydaje. Bycie uzależnionym od męża czy od MPK jest średnio wygodne, szczerze mówiąc już sobie tego na tę chwilę nie wyobrażam. Mam swoje auto, pakuję do niego młodego, wsiadam i załatwiam wszystko wygodnie. Z małym dzieckiem jazda autobusami to udręka. »
kluseczka
dodano: 14-08-2017, 12:33
Szukam sklepu internetowego, przez który będę mogła zakupić bilety do Teatru Komedia znajdującego się w Warszawie. Znalazłam stronę https://teatrkomedia.pl/bilety na której można je kupić. A jaka jest wasza opinie na temat tego internetowego sklepu? »
sylwia4012
dodano: 14-08-2017, 9:20
Nowoczesna firma Staltechnika zajmuje się produkcją maszyn wiertniczych. Oferty które proponują dostosowują do potrzeb nawet wymagających klientów. Myślę, że to naprawdę dobra firma. A co wy o niej sądzicie? Na http://staltechnika.pl/pl/ możecie więcej poczytać na ich temat. Czekam na waszą opinie. »
sylwia4012
dodano: 14-08-2017, 9:17
Szukacie jakiś tkanin do szycia? Polecam wam wejść na stronę https://ctnbee.com/pl, która daje niesamowity wybór wzorów. Jest ich naprawde masa i każdy jest naprawdę świetny. Mało jest takich sklepów internetowych gdzie jest taki ogromny wybór. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą. »
maras045
dodano: 14-08-2017, 9:08
Interesuje was ubezpieczenie na życie? Znalazłam świetną ubezpieczalnie. Jest tam program inwestycyjny oraz różne poradniki. Są tam naprawde bardzo dobre oferty. Więcej możecie poczytac sobie na na http://www.viennalife.pl/. Firma zna się na tym, więc polecam skorzystać z ich usług. »
maras045
dodano: 14-08-2017, 9:04
Ostatnia aktywność