zgłoś błąd lub sugestię

Canpol babies

3.50
średnia ocena na podstawie 1 opinii
Brak opisu.
Dodaj opis marki
 Filtruj: 
tragiczne kubki-niekapki, świetny bidon z rurką
dodano: 17 miesięcy temu
Mój synek miał kilka kubków niekapków firmy Canpol. Muszę stwierdzić, że w większości były one bardzo kiepskie. Nie wiem jak małe dziecko może z tego pić, skoro ja sama miałam problemy. Po pierwsze trudno z nich „ciągnąć”, a po drugie miałam duże problemy z zamykaniem ich. W porównaniu do Aventu są tanie, ale ich jakość jest adekwatna do ceny. Wyjątek stanowi bidon z rurką, który kupiłam synkowi jak skończył rok. Kiedy dziecko opanuje sztukę picia przez słomkę, bidon będzie jego długim kompanem :)
Zalety:
- świetny bidon z rurką
Wady:
- większość niekapków jest tragiczna
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
marki TOP 5
UPFLY
brak opinii, brak zdjęć
Nescafe Azera Espresso
1 opinia, brak zdjęć
Nescafe Azera Americano
1 opinia, brak zdjęć
FLC Pharma
brak opinii, brak zdjęć
Alfaparf Group
brak opinii, brak zdjęć
Ostatnie opinie
 • Mi Nescafe Azera Espresso, bardzo smakuje. Jest bardzo wyrazista, uwielbiam ją pić rano jako "rozbudzacz" Smile Robię z niej ... »
  kala__20
  dodano: 22.06.2017
 • Nescafe Azera Americano to wspaniałe połączenie wyrazistego smaku i delikatności. Kawa idealna do delektowania się podczas ... »
  kala__20
  dodano: 22.06.2017
 • Preparat 130 Cleaner to środek do czyszczenia kabin natryskowych. Najlepiej stosować go po każdym skorzystaniu z natrysku. Z ... »
  malgorzata2921
  dodano: 07.06.2017
 • Bardzo dobry środek. Bez większego wysiłku można umyć kabinę. Delikatny zapach nie duszący. Wystarczy spryskać i ... »
  malami2223
  dodano: 06.06.2017
 • Miałam okazje już kiedyś używać środka do mycia szyb kabin natryskowych tej firmy i bardzo sobie go chwaliłam, bo ... »
  Aniamaniatest
  dodano: 06.06.2017