zgłoś błąd lub sugestię

Canpol babies

3.50
średnia ocena na podstawie 1 opinii
Brak opisu.
Dodaj opis marki
 Filtruj: 
tragiczne kubki-niekapki, świetny bidon z rurką
dodano: półtora roku temu
Mój synek miał kilka kubków niekapków firmy Canpol. Muszę stwierdzić, że w większości były one bardzo kiepskie. Nie wiem jak małe dziecko może z tego pić, skoro ja sama miałam problemy. Po pierwsze trudno z nich „ciągnąć”, a po drugie miałam duże problemy z zamykaniem ich. W porównaniu do Aventu są tanie, ale ich jakość jest adekwatna do ceny. Wyjątek stanowi bidon z rurką, który kupiłam synkowi jak skończył rok. Kiedy dziecko opanuje sztukę picia przez słomkę, bidon będzie jego długim kompanem :)
Zalety:
- świetny bidon z rurką
Wady:
- większość niekapków jest tragiczna
Czy ta opinia jest pomocna? (0)
 
Najczęściej wyszukiwane w tej kategorii
marki TOP 5
Surf
brak opinii, brak zdjęć
Florentyna
brak opinii, brak zdjęć
Sedar SA
brak opinii, brak zdjęć
Leśny Park Niespodzianek
brak opinii, brak zdjęć
paulandstella
brak opinii, brak zdjęć
Ostatnie opinie
 • Krem sprawdził się u mnie perfekcyjnie - po kilku rytuałach pielęgnacyjnych zauważyłam że moja skóra jest wyraźnie ... »
  Paulinusiak7
  dodano: 21.09.2017
 • Co roku buciki-kapcie do przedszkola, (a teraz już szkoły Smile ) kupuję z firmy befado. Moim zdaniem obuwie szkolne w dobrej ... »
  Basia88
  dodano: 28.08.2017
 • Długo szukałam kawy która zadowoli moje podniebienie przyzwyczajone do kawy serwowanej przez baristów w kawiarniach. Nagle ... »
  agastar1979
  dodano: 14.07.2017
 • Azera Americano to kawa rozpuszczalna z 5% drobno mieloną kawą nadającą wyrazistości i głębię smaku. Idealnie pasuje z ... »
  camilac
  dodano: 11.07.2017
 • Kiedy mam ochotę na odrobinę luksusu w ciągu dnia, odrobinę wytchnienia od pędu życia lub po prostu popołudniowego ... »
  KG92
  dodano: 03.07.2017