zgłoś błąd lub sugestię

Strrrasznie zabawne Halloween z Haribo

informacja Prasowa, wtorek, 19 października 2010

Propozycje zabaw na przyjęcie halloweenowe

Halloween to zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych. To również świetna okazja do zorganizowania przyjęcia dla dzieci i ich przyjaciół z wykorzystaniem pomysłów proponowanych przez Haribo.

Tak naprawdę niewiele trzeba, aby zorganizować pyszną zabawę. Kilka straszliwych dekoracji, blask lampionów w mroku i nasze pomysły pomogą wyczarować niezapomniany wieczór halloweenowy. Salwy śmiechu i radosne emocje z pewnością wywoła zabawa polegająca na zjadaniu bez pomocy rąk wiszących na nitkach łakoci Haribo. Do tego potrzebne będą smaczne i zabawne w kształcie, śmietankowo-truskawkowe Haribo Teeth (po jednej dla każdego uczestnika). Dzieci, trzymając ręce z tyłu, mają za zadanie złapać i zjeść żelko-pianki przywiązane do mocnych nitek zaczepionych np. na górnej framudze drzwi. Wygrywa ten, kto najszybciej upora się z tym zadaniem.

Kolejną atrakcją na halloweenowy wieczór będzie poszukiwanie ukrytych słodkich niespodzianek. Przed rozpoczęciem tej zabawy rodzice w tajemnicy przed dziećmi, chowają w różnych zakamarkach domu np. Haribo Roulette - żelkowe dropsy o smaku soczystych owoców w małych, poręcznych opakowaniach oraz kostki gum rozpuszczalnych Maoam Sour w nowych smakach - limonki, jabłka, brzoskwini wiśni oraz rabarbarowo-truskawkowym. Dzieci dzielą się na grupy: duchów, dyń lub wiedźm. Każda grupa zbiera do torebki lub koszyczka schowane wcześniej słodkości. Wygrywa ta drużyna, która po określonym wcześniej czasie zgromadzi najwięcej słodkich skarbów.

Po wyczerpujących harcach dzieci oczaruje orzeźwiający napój z lodem. Ale nie ze zwyczajnymi kostkami lodu. Zachęcamy do przygotowania specjalnych kostek - Haribo. Przegotowaną wodę schładzamy, wypełniamy foremkę do kostek lodu i do każdej komory wkładamy po jednym Złotym Misiu z Sokiem, żelkach zawierających aż o 22% więcej soków owocowych w rewelacyjnych smakach: orzeźwiającej porzeczki, delikatnej gruszki, kwaskowej limonki, soczystej brzoskwini oraz jabłka i maliny. Zamrożone Złote Misie z Sokiem będą wesoło tańczyć w szklankach z napojami.

Haribo Teeth - ok. 3,23 zł brutto / 100 g
Haribo Roulette - ok. 1,00 zł brutto / 25 g
Maoam Sour  - ok. 3,36 zł brutto / 110 g
Złote Misie z Sokiem - ok. 5,98 zł brutto / 175g

Życzymy strrrasznie wesołego Halloween! 

Informacje o firmie:
HARIBO to istniejący od 1920 roku producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych na całym świecie. W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów produktów HARIBO, pianek Marshmallows oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków. Firma produkuje swoje wyroby w 18 fabrykach na świecie a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach. HARIBO produkuje dziennie 80 milionów Złotych Misiów. Z ich rocznej produkcji mógłby powstać łańcuch otaczający trzykrotnie ziemię! W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku. Wysoką jakość produktów Haribo potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia: "Superprodukt 2005", "Produkt Roku Innowacja 2006", "Złota Odznaka Jakości 2006, "Top Innowacje", "Lider Forum 2006 i 2007", złoty i srebrny medal DLG 2007, Oskar FMCG 2007, Towar Roku 2008, Produkt Roku Innowacja 2009, Produkt Roku Innowacja 2010. Więcej o firmie Haribo na stronie: www.haribo.com