zgłoś błąd lub sugestię

Komfortowy połóg z nowościami Canpol babies

1 komentarz
bangla.pl, wtorek, 1 października 2013

W trosce o zdrowie i komfort mam w pierwszych dniach po porodzie marka Canpol babies wprowadziła trzy nowe produkty: wysokochłonne podkłady poporodowe, wkładki laktacyjne Aloe Vera z aloesem łagodzącym podrażnienia oraz wielorazowe, siateczkowe majtki poporodowe. Sprawdźcie dlaczego warto mieć je w swojej torbie do szpitala.


WYSOKOCHŁONNE PODKŁADY POPORODOWE

Czas połogu trwa do 6 tygodni po porodzie. Higiena w tym czasie – szczególnie podczas początkowego obfitego krwawienia -  jest niezwykle ważna. Dlatego warto sięgnąć po wysokiej jakości podkłady chroniące bieliznę przez zabrudzeniem. Podkłady Canpol babies są wyprofilowane, niezwykle miękkie i przyjazne dla skóry. Choć są cienkie, jednocześnie doskonale chłoną wilgoć. Posiadają wkład żelujący dający uczucie suchości i neutralizujący zapach. Są wykonane z surowców umożliwiających przepływ powietrza.

 

WIELORAZOWE SIATECZKOWE MAJTKI POPORODOWE

W czasie połogu mama musi zadbać nie tylko o siebie. Podejmuje również nowe obowiązki – karmienie piersią i opieka nad dzieckiem. Dlatego niezbędne w tym okresie okazują się wielorazowe, siateczkowe majtki poporodowe Canpol babies. Są wykonane z oddychającej, zalecanej przez położne  nylonowej siateczki. Elastyczna i bezszwowa struktura pozwala na swobodę ruchów i doskonale podtrzymuje podkład poporodowy.

 

 WKŁADKI LAKTACYJNE EASY START ALOE VERA

Na początku karmienia piersią brodawki są często podrażnione i poranione, a piersi obolałe. Podczas nawału mleko potrafi wyciekać strumieniami. Dlatego w pierwszych dniach przygody z karmieniem warto sięgnąć po wkładki laktacyjne Canpol babies Easy Start Aloe Vera. Zawierają one aloes łagodzący podrażnienia oraz superabsorbent zamieniający mleko w żel i zapewniający poczucie suchości. Przepuszczają powietrze i mają wyprofilowany kształt.

 

 Więcej informacji o nowościach znajdziecie na stronie: www.canpolbabies.com

Tekst: bangla.pl
Do tego artykułu komentarze mogą pisać wyłącznie zalogowani użytkownicy.
Zaloguj się a jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się teraz.
dodano: 3-10-2013, 9:12
Świetne i przydatne produkty Smile