zgłoś błąd lub sugestię

aktualności

Redakcja Bangla.pl, piątek, 21 października 2016
Odparzenia skóry u dziecka - zobacz najlepiej i najgorzej oceniane kremy na odparzenia

Najczęściej podrażnienia i odparzenia u dzieci pojawiają się w miejscach, gdzie delikatna skóra w zasadzie przez cały czas narażona jest na wilgoć (na pupie, tam gdzie przykryta jest pieluszką) oraz w miejscach w których skóra dotyka skóry, czyli pod paszkami, na szyjce czy w fałdkach na nóżkach. Jak zapobiec podrażnieniom i odparzeniom? Co stosować w przypadku pojawienia się zaczerwienienia lub potówek na skórze dziecka?

, czwartek, 20 października 2016
Kosmetyki dla dzieci - czy warto ulegać modom?

Czy parabeny, surfaktanty, olej parafinowy są tak straszne, jak o nich piszą? Czy oliwa z oliwek może zastąpić preparat nawilżający dla dziecka? Co powinno się znajdować na liście niezbędnych produktów pielęgnacyjnych dla dziecka, rozmawiamy z Agnieszką Machnio ekspertem marki JOHNSON’S®.

Redakcja Bangla.pl/ mk, piątek, 14 października 2016
Ja marnuję, ty marnujesz... Co zrobić, by nie marnować jedzenia?

Na świecie, każdego roku, marnuje się 88 mln ton żywności, w Polsce 9 mln ton. Wyrzucamy jedzenie, którym moglibyśmy nakarmić osoby głodujące. Co zrobić, by odwrócić ten trend? Czas zacząć zmiany od siebie. 

, czwartek, 13 października 2016
Magic Wall - unikalne dekoracje ścienne do pokoju

Czy można urządzić pokój dziecka, by był przytulny, bezpieczny, a jednocześnie stymulował jego rozwój intelektualny? Według pomysłodawcy i właściciela marki Magic Wall to możliwe. Wystarczy tylko odrobina magii...

Redakcja Bangla.pl, piątek, 7 października 2016
Bidon dla dziecka - jak wybrać ten najlepszy? Zobacz najlepiej i najgorzej ocenione bidony na Bangla

Bidon to jeden ze stałych i najważniejszych elementów wyposażenia toreb rodziców wybierających się na dłuższy spacer lub w podróż z dzieckiem. Jakie cechy bidonów są najważniejsze? Zobacz najlepiej i najgorzej ocenione kubki na Bangla.pl

, piątek, 30 września 2016
Chusteczki nawilżane - jak wybrać te najlepsze? Zobacz TOP 5 na Bangla.pl

 Chusteczki nawilżane to jeden z najczęściej kupowanych produktów higienicznych przez rodziców małych dzieci. Jak wybrać te najlepsze dla dziecka? Zobacz, jakie chusteczki najwyżej ocenili użytkownicy Bangla.pl.

, sobota, 17 września 2016
Jak wybrać fotelik samochodowy dla dziecka? Zobacz, na jakie typy postawili rodzice z Bangla.pl

Jaki fotelik samochodowy wybrać dla dziecka? - to pytanie nurtuje każdego rodzica, który często podróżuje samochodem. Odpowiedź brzmi: bezpieczny. Czyli jaki? Zobacz, jakie fotliki najwyżej ocenili użytkownicy Bangla.pl

Redakcja Bangla.pl, piątek, 9 września 2016
Gdzie można kupić tańsze pieluchy dla dzieci? Promocje w dniach 8-14.09.2016

Szukasz tańszych pieluch? Zobacz, jakie promocje w dniach 8-14 września przygotowały dla nas znane sieci handlowe. W tym okresie tańsze pieluchy znajdziesz m.in. w Tesco, Lidlu, Kauflandzie,Intermarche. Zobacz, w jakich cenach. 

Redakcja Bangla.pl, czwartek, 1 września 2016
Co powinny zawierać mleka modyfikowane? Najlepiej i najgorzej oceniane mleka na Bangla.pl

Niektóre maluchy nie mogą być karmione mlekiem matki i trzeba im podawać mleko modyfikowane. Sprawdź, co powinno się znaleźć w takich mieszankach oraz jakie mleka zostały najlepiej i najgorzej ocenione przez użytkowników Bangla.pl.

Redakcja Bangla.pl, wtorek, 30 sierpnia 2016
Kolekcja ubranek dla dzieci z ekologicznej bawełny by Lupilu już w sklepach Lidl

Od 27 sierpnia 2016 r. w sklepach LIdl dostępna jest kolekcja dziecięcych ubranek uszytych z ekologicznej bawełny - Pure Collection by Lupilu. Odzież jest utrzymana w jasnej kolorystyce (m.in. beże, biel). W skład kolekcji wchodzą: pajacyki, spodenki, body kopertowe oraz sweterki.